Kaip išsirinkti geriausią orkaitę?

Gera orkaitė turėtų jums tarnauti ne vienerius metus, todėl jos išsirinkimas gali labai ilgai užtrukti. Dažniausiai, norima išsirinkti tokią, kuri geriausiai galėtų atitikti mūsų maisto gaminimo poreikius. Šiuolaikinės orkaitės, gali turėti daugybę modernių funkcijų. Bet jeigu jūs tinkamai jų nesuprasite, gali baigtis taip, kad išsirinksite tokią, kuri įkaista lėtai arba netolygiai. Tikriausiai to nelabai norite, tiesa? Tam tikslui, kad pasirinktumėte tinkamą orkaitę, žemiau išdėstysiu patarimus, kaip tai padaryti bei į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį.

OrkaitėOrkaičių tipai: elektrinės ir dujinės. Pirmiausia, kad galėtumėte išsirinkti orkaitę, kuri galėtų atitikti jūsų gaminimo poreikius, reikėtų suprasti, kokie yra orkaičių tipai. Šiais laikais, labiausiai yra paplitusios elektrinės orkaitės. Elektrinių orkaičių pasirinkimas yra didelis, todėl norint įsigyti būtent šio tipo orkaitę, problemų kilti neturėtų. Šiomis dienomis, dujinių orkaičių pasirinkimas yra kur kas labiau ribotas, todėl norint būtent šios orkaitės, galima susidurti su daugiau problemų. Taip pat, tokias orkaites yra kur kas sunkiau įmontuoti, nes reikia apsvarstyti ir papildomus dalykus, kurie liečia dujų padavimą į orkaitės vidų. Šiuo atveju, elektrinės orkaitės yra pranašesnės už dujines. Taip pat, tokios orkaitės kaina su visais papildomais darbais, yra net mažesnė, nei dujinių.

Orkaičių dydžiai. Išsirinkus tipą, sekantis žingsnis, kuris taip pat turėtų susilaukti jūsų dėmesio, tai yra orkaitės dydis. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai nelabai svarbus dalykas, bet dažnai pasirinkus mažesnę orkaitę, vėliau ji gali tapti nepatogi. Paprastai yra išskiriami šie dydžiai:

  • Labai didelės, dviejų aukštų. Tokios orkaitės paprastai būna žmogaus akių lygyje, todėl labai lengva įdėti ir išimti maistą. Paprastai, toks orkaičių dydis naudojamas kavinėse ar restoranuose, bet pasitaiko atvejų, kai tokių norima įsigyti ir savo namuose;

  • Įmontuojamos dviejų aukštų. Labai panašios, kaip prieš tai minėtos, bet nėra tokios didelės. Šios orkaitės jau gali būti montuojamos spintelėje arba po ja. Tai labai patogu;

  • Tradicinės vieno aukšto. Labiausiai paplitusios orkaitės, kurios taip pat gali būti montuojamos spintelėje arba po ja. Šis dydis yra labai praktiškas, nes ne užima labai daug vietos ir lengvai galima surasti, kur būtų ją galima įmontuoti. Šis variantas yra daug pigesnis, nei prieš tai minėtų orkaičių. Norėdami pažiūrėti, kokia yra tokios orkaitės kaina, užsukite į mūsų internetinę varle.lt parduotuvę;

  • Kompaktinis variantas. Tai labai mažos orkaitės, kurios labai patogios mažesnėse gyvenamose vietose. Bet dažnai būna per mažos, dėl ko yra apribojamas maisto gaminimo procesas.

Kiek pasiruošę išleisti? Šis klausimas gali atsakyti į tai, kokio funkcionalumo orkaites būtų galima pasiūlyti. Orkaitės kaina maždaug svyruoja nuo 150 iki 1000 Eu, priklausomai nuo jūsų poreikių. Pigesnės orkaitės gali lėčiau įkaisti, garsiau dirba, gali greičiau nusidėvėti, taip ne tolygiai paskirstant šilumą. Brangesnės orkaitės yra kokybiškesnės, todėl sumažina viso to riziką. Jeigu norima įsigyti orkaitę namams, o ne komerciniams tikslams, mūsų rekomendacija būtų, pasižiūrėti tokias, kurios orkaitės kaina siektų bent 200 – 250 Eu. Didžioji dalis prekių ženklų, kurie patenka į šį kainų intervalą yra geri ir kokybiški!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.