10 sekso produktų, kuriuos galite įsigyti turėdami mažą biudžetą

Sekso prekių pirkimas nebūtinai turi būti brangus užsiėmimas. Iš tiesų galite rasti įvairių suaugusiesiems skirtų žaislų ir priedų, kurie atitinka daugumos biudžetų galimybes. Nuo vibratorių ir lubrikantų iki apatinio trikotažo ir surišimo reikmenų – kiekvienas ras ką nors sau. Tačiau kaip žinoti, kur apsipirkti ir ko ieškoti? Šiame straipsnyje pateiksime 10 sekso prekių, kurias galite įsigyti turėdami mažą biudžetą, sąrašą, taip pat patarimų, kur apsipirkti ir į ką atkreipti dėmesį, kad gautumėte geriausią kainos ir kokybės santykį.

DaikčiukaiPrieš pereidami prie mūsų 10 geriausių sekso prekių, kurias galite įsigyti už nedidelį biudžetą, sąrašo, skirkime minutę ar dvi aptarti sekso žaislų temą apskritai. Kodėl mums reikia sekso žaislų? Kokią naudą jie teikia? Ir kaip jie gali padėti pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą? Sekso žaislai turi daugybę privalumų, įskaitant pagalbą skatinant kraujotaką, gerinant savivertę, didinant lytinį potraukį ir net gerinant orgazmus. Kai naudojate sekso žaislus patys arba su partneriu, įprasta patirti malonumą, susijaudinimą ir net didesnį gebėjimą patirti orgazmą. Sekso žaisliukai gali padėti pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą daugeliu būdų. Sekso prekes už gerą kainą.

Vibratoriai

Vibratoriai yra viena iš labiausiai paplitusių sekso prekių rūšių ir jų galima įsigyti beveik už bet kokią kainą. Paprastai geriausia vengti pirkti pigų vibratorių, nebent žinote, kad juo naudositės labai retai. Jei planuojate vibratorių naudoti dažnai, geriau išleisti šiek tiek daugiau pinigų tam, kuris tarnaus ilgai. Tokie populiarūs prekių ženklai kaip "LELO", "We-Vibe" ir "Tenga" gamina aukštos kokybės vibratorius, kurie tinka daugeliui biudžetų. Perkant vibratorių svarbu atsižvelgti į tokius dalykus, kaip gaminio vibracijos ir intensyvumas. Taip pat galite ieškoti sekso žaisliukų, kurie yra atsparūs vandeniui arba turi pridedamą dangtelį. Rasti visus reikalavimus atitinkantį vibratorių gali būti sunku, ypač turint mažą biudžetą, tačiau tai įmanoma.

Lubrikantai

Lubrikantus gali naudoti visi, kurie sekso metu nori suteikti šiek tiek papildomų pojūčių. Jis ypač naudingas jautrią odą turintiems žmonėms arba tiems, kurie sekso metu patiria makšties sausumą. Rasti tinkamą lubrikantą gali būti sudėtinga, ypač turint biudžetą. Svarbu atkreipti dėmesį į lubrikanto sudedamąsias dalis ir įsitikinti, kad pasirinkote tokį, kurį saugu naudoti su prezervatyvais. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios lubrikanto sudedamosios dalys yra vanduo, glicerinas ir silikonas. Pirkdami lubrikantą taip pat galite atsižvelgti į jo klampumą. Klampa reiškia, kokio tirštumo yra lubrikantas. Galite rinktis tirštesnį lubrikantą, jei esate ilgalaikiuose santykiuose ir norite palengvinti seksą, arba jei tiesiog bandote savo seksualinį gyvenimą papildyti papildomais pojūčiais. Taip pat galite rinktis plonesnį lubrikantą, jei norite palengvinti seksą arba patirti daugiau pojūčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.