Kokią šienapjovę pirkti?

Nupjauti žolę ar stagarus nėra labai sunku, jei tai daroma mažuose plotuose, tačiau, kai reikia tokius darbus atlikti didesniuose plotuose, tai tampa reikalingos šienapjovės. Su tokia specialia žemės ūkio technika galima efektyviai atlikti darbus. Be to, jos skirtos ne tik žolės ar įvairių stagarų pjovmui. Jas galima panaudoti ir mažų medelių pjovimui.

šienapjovėsSvarstant, kokią šienapjovę pirkti, reikia žinoti, kad jos skirstomos į prikabinamas, pakabinamas ir pusiau pakabinamas. Labai svarbu pasirinkti geriausiai tinkamą. Renkantis reikia atsižvelgti į tai, kokio dydžio pievą reikės nupjauti. Taip pat reikia pasirinkti labiausiai tinkamą modelį. Pavyzdžiui, dažniausiai perkamos yra tos, kurios turi pakabinamas šienapjoves su pjaunamuoju aparatu, kuris yra dalginis. Taip pat galima rinktis ir rotaciniu principu veikiančią, kai jis veikia su rotaciniu pjaunamuoju aparatu. Jų privalumas yra tas, kad jos turi greitai besisukantį diską.

Perkant šienapjovę reikia pagalvoti ir apie papildomas jų galimybes. Pavyzdžiui, perkant dalginį principą turintį aparatą, turėsite ne tik gerą šienapjovę, bet ir javapjovę. Taigi, galima bus panaudoti ir javų pjovimui. Taigi, tai dviguba nauda ūkininkams. Tuo tarpu rotacinė šienapjovė tiks pjauti derlingas pievas. Be to, jos puikiai tiks ir toms pievoms, kuriose yra pagulusios žolės.

Kiekviena žoliapjovė skirta tam tikroms funkcijoms atlikti. Perkant reikia įvertinti savo turimą pievą ir pagalvoti, kam daugiausia bus naudojama tokia technika. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo to, koks plotas bus pjaunamas. Kuo didesnis, tuo geresnės technikos tam darbui atlikti reikės. Labai gerai būtų pasitarti su gamintojais ar pardavėjais, kurie gali patarti, kuris pasirinkimas geriausias. Jei to nenorite daryti, tai galima patiems ieškoti informacijos pas gamintoją ir papildomai ieškoti informacijos internete. Čia svarbu išsiaiškinti, kokios techninės savybės yra ir kaip jos skiriasi priklausomai nuo gamintojo ar modelio pasirinkimo. Vienos šienapjovės labiau tiks nedideliems plotams pjauti, kitos tiks ir javams pjauti.

Kaina yra svarbus kriterijus renkantis, todėl norėdami sutaupyti ūkininkai perka naudotą techniką. Kai kuriais atvejais tai yra geras pasirinkimas, o kai kuriais ne itin. Viskas priklauso nuo to, kokius darbus reikia atlikti ir, kokios būklės technika perkama. Be abejo, geriausia pirkti naujas šienapjoves, nes tokios sukurtos pagal naujausias technologijas ir darbus atlieka daug efektyviau. Jei jums svarbu kokybė ir efektyvumas, tai verta rinktis patikimo gamintojo naują šienapjovę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.