7 ilgo gyvenimo taisyklės

Ginkmedis, vadinamasis ginkgo biloba, tai vienas iš augalų, išgyvenusių nuo dinozaurų laikų iki dabar. Jeigu ir jūs ieškote ilgaamžiškumo paslapties, galite vartoti ginkmedžio ekstraktą ir laikytis sveiko gyvenimo principų.

Stebuklų ieškokite gamtoje

Ginkgo bilobaPirmasis principas – tai sveikatai naudingų medžiagų paieška gamtoje. Jų negausite cheminiuose milteliuose ir tame, kas tolima nuo gamtos. Tačiau tokie augalai kaip ginkgo biloba gali suteikti ilgą gyvenimą. Šio augalo ekstraktas ne vienam žmogui padėjo pasiekti norimą sveikatos ir ilgo gyvenimo rezultatą. Žinoma, drauge teko derinti ir rinktis apskritai sveiką gyvenimo būdą, nes vadinamieji stebuklai atsiranda tuomet, kai nuosekliai dėl jų dirbama.

Judėkite

Ne tik gerkite ginkmedžio ekstraktą, bet ir judėkite. Sportuokite kelis kartus per savaitę arba gyvenkite nuosavame name, kur nuolat teks pajudėti ir grėbti lapus, šluoti kiemą, tvarkyti sodą, daržą, pjauti žolę ir pan. Visa tai leis jums pajudėti, pasikrauti jėgų ir prailginti gyvenimo trukmę. Nejudrumas – priežastis, kodėl deformuojasi mūsų kūnai, silpsta fizinė sveikata.

Atsisakykite mėsos, valgykite daržoves

Jau seniai mokslas kalba apie tai, kad mums iš tiesų visai nereikia mėsos, o joje esančios medžiagos dažnai mus veikia kaip nuodai. Tačiau neigiamo šalutinio poveikio mums nesukelia tam tikros daržovės, augalai, kuriuose galima rasti visų naudingųjų medžiagų, dėl kurių žmonės mano, kad reikia rinktis mėsą. Tad valgykite ramiai lapines daržoves, riešutus, pupeles, daržoves ir vaisius. Pamatysite, kad atsiras daug daugiau energijos taip pasimaitinus. O mėsa mūsų organizme paprastai traktuojama kaip tam tikras nuodas, ypač, jeigu ji yra kepta riebaluose.

Mylėkite ir gyvenkite dėl kitų

Meilė ir gyvenimas dėl kitų – tai didžiausias prasmės ir laimės pajautimo būdas. Tik mylėdami ir gyvendami dėl kitų. Taip moko visos religijos ir visos senovės išminties knygos. Jeigu gyvensite tik dėl savęs, tai netruks ilgai. Kuo daugiau duosite, tuo daugiau turėsite.

Ieškokite ramybės, o ne mados vėjų

Šiuolaikiniame pasaulyje visiems atrodo, kad privalome gyventi didmiesčiuose, nes tik čia patenkinami mūsų poreikiai. Net nepastebime, kaip čia prabėga tiek daug metų, kaip dienos keičia dienas. Nesuprantame, ką čia darome, įstrigę transporto kamštyje ir išmetamųjų dūmų debesyje. Galbūt metas pokyčiams – nebijokite ieškoti ramybės gamtos prieglobstyje ir ten kraustytis gyventi.

Tikėkite Dievu

Nes tikėjimas ilgina žmogaus gyvenimą ir suteikia jam vilties.

Užsiimkite širdžiai miela veikla

Tai bus jūsų optimizmo ir aistros šaltinis, todėl niekada neteks ir nereikės griebtis žalingų įpročių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.