Faktai apie apšvietimą namams ir ne namams

Jūsų namų šviestuvai neturi būti paskutinėje vietoje, kai planuosite namų interjerą. Tiesą sakant, moderniame pasaulyje tai yra svarbi interjero dalis, svarbi ne tik dėl to, kaip ir kur pasiskirstys šviesa, bet ir dėl to, kaip jums pavyks su šviesa sukurti norimą įvaizdį namams.

Virtuvės apšvietimas

Kaip turi būti apšviesta virtuvė, kad joje būtų ir smagu, ir gera, ir jauku būti, dirbti, valgyti? Pirmiausia privalo būti sukurta darbo zona, nes ten jūs pjaustysite daržoves, vaisius ar ką kita, ir turėsite gerai matyti, kaip tą darote. Taigi, virtuvės apšvietimas bus svarbus, kad jame reikės daug baltos šviesos. Neužteks jos krentančios iš palubės. Šviesa turėtų eiti ir iš po spintelių. Iš tokių vietų, iš kurių apšviečiant tikrai mažiau susidaro šešėlių ir galima geriau matyti, kas vyksta.

Svetainės apšvietimas

Modernus šviestuvas interjereTaip pat galima pakalbėti ir apie tai, kaip apšviečiama svetainė. Čia reikėtų atskirti erdves, kur norite išlaikyti malonų ir jaukų apšvietimą poilsiaujantiems namiškiams arba svečiams, ir erdves, kuriose norisi akcentuoti vieną ar kitą interjero detalę. Atsipalaidavimui skirtas apšvietimas turės reguliuojamos šviesotamsos šviestuvus. Ir jums bus patogu su tuo reguliuojamu apšvietimu pasišviesianti aplinką, kai norėsite skaityti knygą, ar patamsinti, kai sieksite malonaus, jaukaus ir ramaus pokalbio su draugais, susėdusiais svetainėje. Rekomenduojama dėti porą pagrindinių šviestuvų ir šiek tiek lempų kraštuose, kur būtų norima išryškinti kažkokias detales.

Darbo kambario apšvietimas

Verta kabinti vieną centrinį lubinį šviestuvą ir taip pat montuoti keletą darbo erdvėms skirtų apšvietimo sprendimų. Pavyzdžiui, tai gali būti apšvietimas, kuris apšviestų jūsų stalą, ant kurio būtų sudėti popieriai, vyktų rašymas, skaitymas. Kad geriau viską matytumėte. Tai pat galėtų būti apšviečiamos ir knygų lentynos atskirais mažesniais apšvietimo sprendimais.

Miegamojo šviestuvai

Išskirtinis yra miegamojo apšvietimas, nes ryškios šviesos reikia tik ten, kur yra lovos, kuomet žmonės nori skaityti atsigulę ir prie lovos reikia įjungti šviesą. Tačiau tai bus nedidelės asmeninės lemputės. Kitais atvejais visur kitur užtenka prieblandos, nes niekas, kas vyksta miegamajame, nereikalauja spiginančios šviesos.

Apšvietimas vonioje

Verta apšvieti veidrodį ir spinteles, kur viskas stovi. Apskritai geriau visur naudoti baltas ir šviesias interjero spalvas, ypač, jeigu tai vonia be langų. Tuomet nuo šviestuvų šviesa pasiskirstys ir atsimuš į sienas, ir taip erdvėje bus gana šviesu, o jūs sutaupysite šviestuvams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.