Ar dažnai reikia lankytis su šuniuku apžiūrai pas veterinarą?

VeterinaraiKiekvienas asmuo į temoje užduotą klausimą atsakytų vis skirtingai. Paprasčiausiai kol vieni lankosi labai dažnai, kadangi jiems atrodo, kad tai geriausia galimybė užsitikrinti, kad gyvūnas visada bus sveikas, tuo tarpu kitų apsilankymai yra kur kas retesnis kadangi jie galvoja, kad kol gyvūnas neserga – tol veterinaro paslaugos nėra reikalingos.

O kaip yra iš tikro?

Apie tai kalbamės su gydytoju, kuris jau ne vienerius metu rūpinasi savo lankytojų sveikata.

Veterinarijos klinika Vilniuje laukia šuniukų ne tik tada, kai jiems blogai. Pirmiausia reikia nepamiršti specialių skiepų, kurie padeda šuniui išvengti įvairiausių ligų. Nors gali būti labai daug skirtingų nuomonių apie skiepus, tačiau siūlome nepamiršti, kad jeigu tik galite apsaugoti savo gyvūną – tai daryti yra būtina ir geri skiepai tam yra būtini.

Žinoma, lygiai taip pat reikia palaikyti ir gyvūno higieną, kurią labai dažnai reikia atlikti pas specialistą kabinete. Paprasčiausiai šuniukų išangės valymas bei kitų panašių procedūrų atlikimas reikalauja ne tik laiko, tačiau taip pat ir žinių, dažnai net ir specialios įrangos. Galiausiai, net ir pats paprasčiausias nagų karpymas šuniui gali būti nemalonus tokiu atveju, jeigu jis bus atliekamas netinkamai. Štai todėl reguliarus lankymasis pas specialistą, kuris bus gebus atlikti šias procedūras visiškai neskausmingai – būtinas.

Taip pat daugiau dėmesio reikia skirti gyvūnui ir tada, kai jis yra senas. Dažniausiai tuomet būtini profilaktiniai apsilankymai, kurių metu gyvūnui dažniausiai pasiūlomi vitaminai, kurie gali jam padėti geriau jaustis. Lygiai taip pat kaip ir kitos priemonės, kurios ne tik patikrina sveikatą, tačiau taip pat ir užkerta ligas, kurios dažniausiai tam tikros veislės šunims senatvėje yra dažnos.

Kuo daugiau apsilankymų – tuo ramesnis galite būti, kad Jūsų šuniuku bus visiškai pasirūpinta. Tik svarbiausia rasti gerą gydytoją, kurio teikiamos veterinaro paslaugos tikrai būtų nuoširdžios ir orientuotos į kiekvieno gyvūno gerovę. O kiekvienos atsakingo šeimininko darbas yra užsitikrinti tokias sąlygas gyvūnui, kad jis būtų laimingas, gerai jaustųsi, galiausiai, būtų sveikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.