Ar verta rinktis plieninę stogo dangą?

Kiekvienam norisi, kad jo namas atrodytų išskirtinai ir trauktų aplinkinių akį, todėl kreipiamas didžiulis dėmesys ne tik į kiemo baldus ar gėlynus, tačiau ir namo dalių išvaizdą. Plieninė stogo danga kaina ir estetika patrauks kiekvieną namo savininką. Tai pigi, lengva, estetiškai atrodanti, lengvai montuojama stogo danga, kuri siūlo didelę spalvų ir padengimo būdų alternatyvą. Iš pažiūrios – puikus pasirinkimas, tiesa? Tačiau visi šie privalumai pabrėžia estetiką ir išorę, o ne patį funkcionalumą. Todėl pabrėžę privalumus, esame įpareigoti ir supažindinti su funkcionalumo trūkumais.

Poreikiai ir funkcionalumas

Stogo dangaVisų pirmiausia reikėtų pabrėžti, jog mūsų išvardinti trūkumai yra ne objektyvūs, o bandantys parodyti kuo daugiau plieninės stogo dangos pusių tam, kad pirkėjas tinkamai apsispręstu dėl pirkimo. Kai kurie trūkumai kitiems žmonėms gali būti neaktualūs, nepastebimi ar atrodantys kaip privalumai.

Žmonėms, kurie yra jautrūs garsams ir bet kokiam triukšmui ar planuojantiems susilaukti vaiktų rekomenduojame papildomai investuoti į garso izoliaciją todėl, kad dėl savo medžiagos – plieno – ši danga gali kelti nemažą triukšmą lijant ar užkritus medžio šakai. Tačiau, su garso izoliacija tai neturėtų būti problema.

Jei jūsų stogas yra nestandartinės formos ir modernus, tuomet montuojant plieninę stogo dangą galite susidurti su įvariais sunkumais. Plienine stogo danga padengti netradicinių formų stogus gali tik specialistai, kuriems šis darbas taip pat gali pasirodyti iššūkus ir tai įtakoja kylančią montavimo kainą. Tačiau standartiniams namams, nepriklausomai nuo dydžio ar įvairių savybių, ši danga puikiai tiks.

Senesnio tipo plieninės dangos pasižymėjo rūdimis, todėl dauguma žmonių jų pradėjo vengti ir atsisakė. Šiandieninės technologijos ir specialių medžiagų sąjunga leido šį nepatogumą panaikinti, todėl jei šiandien jūsų plieninė stogo danga pradėjo rūdyti, tai žinokite, kad tai – neprofesionalus montuotojų darbas. Šiandienė plieninė danga yra visiškai atspari drėgmei, o rūdys gali atsirasti gręžimo, pjovimo vietose, kurias netinkamai apdorojo montuotojas.

Taigi, plieninė stogo danga gali būti patogus, ilgaamžis ir estetiškai atrodantis pasirinkimas Jūsų namui, jei Jūsų namas yra standartinės formos ir esate linkę investuoti į garso izoliacijos komfortą bei motavimo aukštą kokybę.

1 komentaras “Ar verta rinktis plieninę stogo dangą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.