Boulingo kaina Lietuvoje

Boulingas LietuvojeTikriausiai visi sutiksite, jog šiais laikais yra begalė įvairiausių būdų kaip galite praleisti savo laisvą laiką. Bėda dažniausiai ištinka tuomet, kai reikia surasti lėšų finansuoti laisvalaikio pramogas, o ne išsirenkant ką nuveikti per atostogas ar savaitgalį. Itin populiari ir visuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose sutinkama pramoga – boulingas. Boulingo kaina yra prieinama daugeliui, žaidimas patinka tiek mažiems, tiek ir dideliems, todėl ši pramoga ir susilaukia tokio didelio populiarumo.

Kaip bebūtų, boulingas kai kuriems žmonėms yra per brangus malonumas, todėl nusprendėme apžvelgti, kokios kainos šiuo metu vyrauja šioje sferoje bei įsitikinti, ar boulingas kažkam gali būti per brangus.

Boulingo kainų palyginimas

Lyginsime trijų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos boulingo klubų kainoraščius. Taip galėsite susidaryti bendrą vaizdą, kokia boulingo kaina vyrauja visoje šalyje.

Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog boulingo kaina labai priklauso nuo to, kokiu metu ir kurią savaitės dieną užsimanėte pažaisti. Natūralu, jog savaitgaliais ir vakarais kainos yra pačios didžiausios. Tuo tarpu rytais, darbo dienomis, kainos yra pačios mažiausios. Vilniaus boulingo klubuose vyrauja gana panašios kainos. Pigiausias variantas kurį pavyko aptikti – 5 eurai už vieno takelio nuomą valandai. Tiesa, norėdami pažaisti už penkis eurus, turėsite tai padaryti ketvirtadienį, nuo 12 iki 18 valandos. Kitomis dienomis kainos yra didesnės. Vidutiniška kaina savaitgaliais yra maždaug 13 – 16 eurų už valandą.

Kaip bebūtų keista, Kaune kainos yra labai panašios. Nors vilniečiai labai dažnai skundžiasi, jog Vilniuje viskas brangiau nei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, šioje situacijoje tai netiesa. Kaune boulingo kaina yra praktiškai identiška, tad jei norėsite šiuo malonumu pasimėgauti savaitgalį, jums teks pakloti bent 12 – 15 eurų už valandą. Darbo dienomis kainos taipogi bene niekuom nesiskiria nuo boulingo kainos Vilniuje.

Kiek kitokia situacija yra Klaipėdoje. Čia boulingą galima pažaisti ir už 4 eurus, nuošaliame boulingo klube. Tiesa, jei norėsite tuo užsiiminėti prabangioje vietoje miesto centre, piniginę patuštinti gali tekti net labiau nei Kaune ar Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.