Elektroninės parduotuvės kūrimas: ar galite tuo pasirūpinti patys?

Šiandien jau retas verslas neturi savo prisistatymo internete. Net mugėse besilankantys klientai ne visuomet puola pirkti prekes, o dažnai jas apžiūrėję paprašo pardavėjo vizitinės kortelės, kad vėliau galėtų prekes įsigyti internetu. Todėl elektroninės parduotuvės kūrimas šiandien tampa vis aktualesnis. Dalis verslininkų šio darbo imasi patys.

Taip yra pirmiausia todėl, kad internetinės parduotuvės kūrimas yra gana brangus procesas. Užsakant internetinę parduotuvę, reikia išleisti daugiau pinigų, nei kuriant ją patiems.Tačiau tai tikrai nereiškia, kad sutaupysite galutiniame rezultate.

El. parduotuvių kūrimo platformos

Mintis, jog elektroninę parduotuvę gali susikurti bet kas greičiausiai šiandien yra tokia populiari dėl to, jog daugėja įvairių platformų, kurios siūlo už patrauklią kainą patiems be vargo susikurti elektroninę parduotuvę. Taip pat yra ir tokių platformų, kuriose galite išsinuomoti jau sukurtą elektroninę parduotuvę, tiesiog ją pritaikyti savo verslui. Iš esmės abu šie variantai yra labai panašūs.

Taip, tai tikrai yra daug pigesnė alternatyva nei kurti savo elektroninę parduotuvę nuo pradžių. Be to, tai reikalauja programavimo įgūdžių, tad tikrai gali būti įkandama užduotimi daugeliui verslininkų. Visgi, reikia žinoti, kad tokia parduotuvė turės ribotą funkcionalumą.

Be to, tokie šablonai tinka ne visiems verslams. Įprastai elektroninės parduotuvės kūrimas yra atliekamas taip, jog svetainė pritaikoma konkrečiam verslui, pagal tai parenkamas svetainės dizainas ir išdėstymas. Netgi labai specifines paslaugas ir prekes galima parduotuvėje pateikti patogiai klientui, pridėti reikalingus funkcionalumus ir įrankius. Tai yra daug patogiau ir naudingiau verslui. O klientas, apsilankęs tokioje parduotuvėje, lengviau orientuojasi, jam patogiau įsigyti prekes, todėl tai yra daug geresnė investicija verslui.

Taupykite savo laiką ir pinigus

Labai dažnai interneto svetainių kūrėjai sulaukia klientų, kurie jau yra bandę patys kurti sau svetainę, bet tai kainavo per daug laiko. Elektroninės parduotuvės kūrimas iš tikrųjų nėra toks lengvas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tam reikalingi programavimo, dizaino, maketavimo įgūdžiai, o taip pat ir spalvų derinimo žinios bei stiliaus pajautimas. Tik derinant visa tai tarpusavyje galima sukurti kokybišką, stilingą, patogią ir patrauklią klientams elektroninę parduotuvę.

Deja, dažniausiai patiems bandant kurti parduotuvę, tai užtrunka per daug laiko. Taip galite sugaišti daug savo brangaus laiko ir prarasti potencialius pirkėjus, kurie šiuo metu jau galėtų apsipirkti parduotuvėje, jeigu ji jau veiktų. Profesionalai, priklausomai nuo parduotuvės sudėtingumo ir Jūsų poreikių, sukurs svetainę per mėnesį ar kelis. Yra kūrėjų, kurie taip pat pasirūpina logotipo sukūrimu, prekių sukėlimu į svetainę ir taip pat tekstiniu turiniu.

Elektroninės parduotuvės priežiūra

Jeigu elektroninės parduotuvės kūrimas buvo užsakytas pas profesionalus, labai tikėtina, kad svetainė bus sukurta taip, jog Jums bus lengva ir patogu ja naudotis, be vargo galėsite atnaujinti prekių sąrašus, aprašymus, paskelbti apie naujus produktus. Visgi, ne visi verslininkai turi laiko tuo užsiimti ir ne visi geba tai daryti. Todėl pasirinkę savo svetainės kūrėją, iš karto galite pasidomėti, ar jis teikia elektroninės parduotuvės priežiūros paslaugas. Juk kasdien su tuo dirbančiam žmogui užtruks mažiau laiko atnaujinti prekių sąrašą kai to prireiks. Taip būsite tikri, kad Jūsų klientai nuolat mato naujausias Jūsų prekes ir jiems lengva jas įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.