GPS seklys – tik tada, kai jo tikrai reikia

Nors GPS seklys gali būti dar vienas labai naudingas dalykas kasdieniniame gyvenime, visgi kaip ir visas technologijas, jį reikėtų naudoti kasdienybėje tik tuomet, kai tai iš tiesų reikalingai.

Kur naudingas GPS seklys

GPSLengvas mažas prietaisėlis labai praverčia slaptose sekimo operacijose. Dažniausiai tai bus policijos, detektyvų darbas. Jie turi teisę daryti tokius slaptus dalykus, o pavieniai asmenys be leidimo neturėtų sekti kitų žmonių. Visgi kartais GPS seklys praverčia ir norint išaiškinti vyro ar žmonos neištikimybę, kitus reikalus, kurių intuityviai nuomonei trūksta tik patvirtinimo. Geriausia GPS seklį naudoti žmonėms, kurie tarpusavyje yra susitarę tą daryti. Tarkime, vyras išvyksta į kelionę po Europą ar kalnus, o žmona lieka su GPS sekliu ir visada žino, kad vyrui viskas gerai, mato, kur jis yra. Ekspedicijų dalyviai, komandinių žaidimų dalyviai taip pat gali tarpusavyje matyti, kas vyksta. Gyvenant labai pavojingame rajone, gal galima ir mažamečiui vaikui įdėti seklį, kad būtų aišku, jog jis saugus. Tačiau čia prasideda ir labai slidi riba dėl privatumo.

Kada verčiau nenaudoti

Viena yra naudoti seklį, kai tai tikrai svarbu ir būtina, kita – tiesiog nuolatos, savo nervams ir nepagrįstiems įtarinėjimams numalšinti. Jeigu žmona slapta visuomet seka, kur ir ką veikia vyras, tai nėra normalu. Kaip ir nėra gerai sekti visą savo vaikų gyvenimą, nepaliekant jiems asmeninės laisvės eiti pas draugus, kartais nuklysti nuo pamokų ar kažką kito veikti – turėti savo gyvenimą. Jeigu jaučiate, kad tikrasis reikalas, dėl kurio norisi naudoti seklį, yra jūsų pačių emocinė sveikata, tai geriau pagalbos ieškoti pas emocinės sveikatos specialistus, o ne tenkinti savo kontrolės potroškius.

Apie GPS sekimą – ir naujo sezono „Juodojo veidrodžio“ serija

Technologijos, kasdien įsiveržiančios į mūsų gyvenimus, keičia kasdienybę, ir tą jaučiame visi. Kartais tai kelia baimę. Apie tas slapčiausias mūsų baimes, susijusias su technologijomis, yra sukurtas serialas „Juodasis veidrodis“. Paskutinio sezono vienoje iš serijų iliustruojama, kaip GPS seklys tampa motinos priklausomybe. Ji taip įsijaučia į dukros sekimą, kad tą daro net ir šiai užaugus, kažkur vaikštant pas vaikinus, įsimylint, gyvenant paauglės gyvenimą. Visa tai baigiasi tragedija. Tad serialas priverčia susimąstyti, kad technologijos yra stebuklas, jos mums taip palengvina gyvenimą, tačiau reikia turėti ribas ir žinoti, kur mes galime technologijas naudoti, o kur to nereikėtų daryti“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.