Ką būtina pamatyti Palangoje?

Palanga yra vienas iš labiausiai lankomų kurortinių miestelių mūsų šalyje, todėl kiekvieną planuojantį apsilankymą čia, domina nakvynė Palangoje ir tai, ką įdomaus čia galima pamatyti. Galima išskirti tam tikras vietas, kurias turėtų pamatyti kiekvienas, kuris atvyksta į Palangą.

Gyvenimas PalangojePirmasis lankytinas objektas, kurį rekomenduojama aplankyti lankantis Palangoje yra Gintaro muziejus. Reikia žinoti, kad lankydamiesi čia, rasite tris objektus, kurie verti jūsų dėmesio. Tai ir Gintaro muziejus, ir Botanikos sodas, ir Tiškevičių rūmai. Rūmuose yra įkurtas muziejus, o aplink rūmus esanti teritorija yra Botanikos sodas. Taigi, vienoje vietoje atvykę turistai randa net tris lankytinus objektus. Pats muziejus yra labai vertinamas užsienio turistų. Čia gausu gintaro dirbinių ir eksponatų. Be to, tuo pačiu galima pažinti ir garsių Lietuvos didikų Tiškevičių rūmus bei pasivaikščioti išpuoselėtame sode.

Birutės kalnas yra viena iš labiausiai lankomų vietų Palangoje, kuri žymi savo istorija. Ant šio kalno stovi daugiau, nei 150 metų senumo koplytėlė. Verta žinoti, kad senais laikais ant šio kalno vykdavo įvairios pagoniškos ceremonijos. Aplink kalną yra nuostabus pušynas, todėl atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai.

Jeigu muziejai ar kalnai jūsų nedomina, tai šioje vietoje tikrai būtina apsilankyti. Tai – Palangos tiltas. Palydėti besileidžiančią saulę ar ateiti anksti ryte ir pasitikti saulėtekį yra dar viena puiki patirtis. Tai lankomiausia Palangos vieta, kurioje nuolat daug žmonių.

Planuojant atvykimą į Palangą, reikia žinoti ne tik apie tai, ką pamatyti verta, bet ir reikia žinoti, kur apsistosite viešnagės metu. Tinkama nakvynė Palangoje randama nesunkiai ne sezono metu, o jeigu planuojate atvykimą sezono metu, tai reikėtų žinoti, kad verčiau tuo pasirūpinti iš anksto. Priešingu atveju gali tekti mokėti labai brangiai, o ir vieta jums gali ne itin tikti. Taip pat planuojant apsilankymą gruodžio mėnesio pabaigoje, kuomet čia daugelis atvyksta sutikti Naujuosius metus, turėtumėte taip pat žinoti, kad nakvynę geriau rezervuoti iš anksto. Taip pat reikėtų pasidomėti, kur kokia šventinė programa vyks, kad galėtumėte rezervuoti vietas.

Žymus pajūrio kurortas Palanga kasmet sulaukia daugybės žmonių, kurie atvyksta čia praleisti laiką ir pailsėti. Tarp gausybės nakvynių reikia rinktis labiausiai tinkamą ir suplanuoti lankytinų vietų sąrašą. Jei šiai kelionei pasiruošite iš anksto, tai galima bus ramiai laukti suplanuotos atvykimo dienos. Tuomet beliks tik mėgautis buvimu prie Baltijos jūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.