Ką daryti, jeigu įsigijote ne visai tinkančią striukę?

Ar ieškosite turguje, ar striukės internetu dairysitės, kartais taip bus, kad išsirinksite sau netinkantį arba ne visai gerai tinkantį drabužį. Ir ką gi daryti, kad tas drabužis visgi tiktų kuo geriau? Kartais nepadarysite nieko, nes tiesiog blogas bus dydis. Tačiau nepanikuokite, kad praradote pinigus, nes taip nebūtinai yra. Dar gali būti, kad greitai ir labai lengvai juos visus susigrąžinsite.

Grąžinti pardavėjui, jeigu tai įmanoma

InternetasVisų pirma, jūsų striukės internetu pirkimas iš parduotuvės yra oficialus dalykas. Jeigu pirkote Lietuvoje, tai grąžinti pardavėjui galite tiesiog per 14 dienų nuo tada, kai įsigijote, nenurodę jokios priežasties. Tokie yra dabartiniai įstatymai. Jeigu pirkote ne Lietuvoje, turite žiūrėti, kokie ten yra nustatyti nuostatai dėl prekių grąžinimo. Jeigu prekė yra brokuota, Lietuvoje galima grąžinti per garantinį laikotarpį, kuris turėtų siekti bent 24 mėnesius (2 metus).

Pabandyti parduoti

Jeigu nė vienu iš aukščiau nurodytų pasirinkimų pasinaudoti visgi negalite, tuomet prekę galite pabandyti patys parduoti. Internete yra tokių portalų, kur žmonės prekiauja savo senais, dėvėtais daiktais. Tai ir skelbiu.lt, ir, kas geriausiai tiktų drabužiams – vinted.lt. Čia yra tikras per pardavinėjamų drabužių rojus, tad tikrai galite parduoti gerą pavasarinę striukę. Jeigu ji tikrai gera.

Nešti pas siuvėją pataisymui

Jeigu nusipirkote striukę, kuri tik iš dalies jums netinka, tuomet galite galvoti apie tai, ar įmanoma pataisyti. Jeigu jau norėjote tokio modelio, vargote jo ieškodami, tuomet pirkote ir galvojote, ką daryti toliau, tuomet galbūt vertėtų ir dar daugiau laiko praleisti bei pagalvoti, kaip ir kokia siuvėja galėtų kažką gero padaryti su ta striuke. Gal galėtų tiesiog sutvarkyti ją ir padaryti visiškai tinkama striuke. Gal reikia pasiaurinti ar paplatinti liemenį, pakeisti užtrauktuką, į kitą vietą perstumti sagas. Gal patrumpinti kažką ar prailginti? Galvojate, kad patrumpinti lengva, o prailginti – ne? Klystate. Štai toks dalykas, kaip rankovės, gali būti lengvai prailginama.

Iškeisti

Jei nepavyksta parduoti, gal pavyktų iškeisti? Tuose pačiuose portaluose rasite žmonių, kurie sutinka savo kai kuriuos dalykus tiesiog mainyti. O tai galėtų jums apsimokėti, kadangi jūs būtent ir ieškote sau drabužių, kurie tiktų, ir netyčia nusipirkote netinkamą. Gal ir kažkas kitas yra jūsų situacijoje, ir dėl to jums pavyks rūbus iškeisti.

Padovanoti

Galų gale, jeigu jau visai praradote viltį, tiesiog padovanokite tą striukę tiems, kam jos labai reikia.

1 komentaras “Ką daryti, jeigu įsigijote ne visai tinkančią striukę?

  1. Dauguma rūbų parduotuvių (internetinių ir fizinių) suteikia 14 dienų prekių grąžinimo garantiją, todėl neturėtų kilti problemų, jei nusipirksite rūbą ir namie pamatysit, kad netinka. Man dar taip nebuvo, kad nepriimtų atgal. Siuntų tarnybos dirba greitai, jei pirkote internetu, tiesiog užsimokėsite už siuntimą ir siunta bus grąžinta pardavėjui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.