Kam griūva karjera sugedus kompiuteriui

Kompiuterio remontasMums nuolat reikalingi nauji daiktai arba senų pataisymai. Kai reikalinga Computer repair, computer repairs, ne kiekvienam žmogui vienodai tai suteikia sunkumų. Laptop repair, laptop repair in London moteriai, kuri dirba slaugytoja, gali būti tik darbas, kurį reikia prisiruošti padaryti. Galbūt ji be kompiuterio prabus net kelis mėnesius, jeigu šis sugedo, o ji vis neturi laiko nunešti jo pataisyti. Tačiau yra žmonių, kuriems kompiuterio sugedimas būtų tas pats, kas tos slaugytojos ligoninės išsprogimui į orą. Kai kam kompiuteris yra ir pagrindinė darbo vieta, ir priemonė, ir viskas, ko reikia tam, kad būtų įmanoma dirbti. Kas tai per žmonės, ir kokios jų profesijos?

Dizaineriai

Jeigu dirbate su vaizdo redagavimu, tai jo be abejo nereikia atlikti rankomis. Viską galima sutvarkyti kompiuterinėmis programomis. Tiksliau – sutvarkyti reikia naudojantis žmogaus sugebėjimais, kuriems jis pasitelkia kompiuterines programas. Tačiau kai taip kalbame, iškart suprantame, kad skaitmeniniam vaizdui yra būtinas kompiuteris ir be jo žmogus turbūt negalės nieko gero padaryti, tiesiog niekaip negalės sukurti vaizdo, kokį jis nori padaryti. Taigi, dizaineris ar maketuotojas, ar dailininkas renkasi kompiuterį, kuris atitiktų jo reikalavimus. Perka legalias vaizdo redagavimo programas. Visa tai yra tas pats, kas stogų dengėjui nusipirkti medienos stakles ir išsinuomoti garažą. Tai yra darbo įrankiai, kokiais gali tapti ir kompiuteris. Ir jeigu jis sugenda – tada būna labai blogai. Ką gali sukurti su sugedusiu kompiuteriu? Tikrai beveik nieko. Taigi, kiekvienas žmogus, kuris kažką daro su kompiuteriu, siekia, kad šis veiktų gerai, kad visos programos veiktų. O jeigu ateini, ir vieną dieną kompiuteris neveikia, tai net tada, kai visus duomenis esi nusikopijavęs į kitas saugyklas, tu supranti, kad netekai labai daug.

Programuotojai

Taip pat kompiuteris yra toks pats svarbus ir žmonėms, kurie programuoja. Iš esmės, visas kompiuteris, viskas yra tiesiog skaitmeninis kodas. Tam, kad mes galėtume naudotis kompiuteriu, kažkas praleido labai daug valandų, suprogramuojant dalykus, kuriais mes taip paprastai dabar naudojamės. Taigi, programuotojas netenka visko, jeigu netenka kompiuterio.

Redaktoriai, žurnalistai

Galima įsivaizduoti kažkokį archajinį žurnalistą ar redaktorių, rašantį ant lapo. Tačiau šiais laikais nerasite nė vieno, kuris taip darytų. Viskas dešimtis kartų greičiau ir patogiau, kai rašome ir redaguojame kompiuteriu. Todėl ir šių profesijų atstovams sugedęs kompiuteris reikštų tikrą kataklizmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.