Klaidos, kuriant interneto svetainę

Šiais laikais interneto svetainiu kurimas būtinas kiekvienam, kas nori turėti savo verslą ar tiesiog teikti kažkokias paslaugas – tai geriausias ir kone vienintelis būdas apie save pranešti pasauliui. Tačiau apie tai reikėtų kai ką žinoti. Pirmiausia – kokios yra klaidos, kada kuriant svetaines už didelius pinigus gaunasi šnipštas.

Tinka ne visiems įrenginiams, ne visoms naršyklėms

Labai svarbu, kad svetainiu kurimas būtų atliekamas profesionaliose platformose, o jeigu kuriamas nuo nulio – tuomet tą darbą turi daryti visapusiškai profesionalus žmogus, geras programuotojas, turintis pakankamai proto ir patirties. Blogai, jeigu svetainė veikia normaliai tik ant tam tikrų rūšių kompiuterių, telefonų ar naršyklių. Kokybiškai sukurta interneto svetainė turi būti prieš paleidžiant protestuota skirtingose aplinkose, taip užtikrinant, kad tikrai viskas veiktų visais atvejais.

Per daug arba per mažai teksto

Puslapis įmoneiDar vienas dalykas, kuris dažnai nutinka kuriant svetaines – tai kuomet yra skiriama per mažai arba per daug teksto, ir tada svetainė nebūna patogi ir patraukli vartotojui. Teksto turi būti tiek, kad žmogui būtų patogu suprasti ir rasti jį dominančią informaciją. Verta tekste naudoti raktažodžius, kurie palengvins SEO optimizavimą, tačiau persistengti irgi nereikėtų. Ir galiausiai, per daug teksto labai kenkia ir vartotojui, kurį tai apkrauna, ir interneto paieškai.

Vogtos nuotraukos

Gal manote, kad iš didžiulių nuotraukų saugyklų paimtos nuotraukos bus kažkas įspūdingo, nes tai profesionalios jūsų poreikius atitinkančios nuotraukos. Deja, labai klystate. Daugumai žmonių yra tiesiog iki gyvo kaulo įgrisusios tos pačios šabloninės nuotraukos, kurios visur kartojasi. Jeigu norite, kad jūsų svetainė ir paslaugos atrodytų kokybiškai, rinkitės autentiškas nuotraukas ir paveikslėlius.

Netikri atsiliepimai

Kas buvo madinga 2000 – aisiais, po 20 metų tikrai nebėra. Netikri atsiliepimai yra tas dalykas, kuris nėra nei reikalingas, nei kelia pasitikėjimą. Atvirkščiai: jis kelia nepasitikėjimą. Kai savo bandelių kepyklos puslapyje apačioje įdėsite slenkančią atsiliepimų juostelę su azijiečių ir juodaodžių veidais bei jų neva ištartais žodžiais, kaip viskas gerai – tuomet kažin, ar sukelsite tą pasitikėjimą.

Klaidus labirintas

Dar didelė klaida yra nekonkretus svetainės medis. Šiais laikais reikėtų išvis pamiršti tokį dalyką kaip ‘svetainės medis’, nes medis daugumai vartotojų virsta apsunkinančiu labirintu, kuomet norint rasti aktualią informaciją, tenka klaidžioti po labirintą. Geriausia, kai žmogus atvykęs į svetainę, iš karto aiškiai ir konkrečiai randa tai, ko tuo metu ieško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.