Kokie mitai sklando apie riebalų nusiurbimą?

Šiuolaikinėje visuomenėje riebalų nusiurbimas yra laikoma viena iš populiariausių procedūrų, kurios padeda sukurti vaizdą. Žinoma, kartu su šios procedūros paplitimu atėjo ir daugybė mitų, kurie sukelia abejonių dėl riebalų nusiurbimo procedūros efektyvumo. Tačiau, kaip atsirinkti tinkamą informaciją, kuri paskatintų, o neatkalbinėtų atlikti procedūros, kuri gali padėti turėti tai, apie ką svajojate?

Mitas 1. Riebalai esantys ant šlaunų, tai netaisyklingos mitybos padarinys

Riebalų nusiurbimąDeja, bet vis dar visuomenėje dominuoja požiūris, jog riebalai esantys ant šlaunų ir kitų kūno vietų, kaupiasi dėl netinkamos mitybos. Žinoma, šis faktas irgi yra svarbus mūsų kūno sveikatai, tačiau dažniausiai tai pasitaiko dėl tam tikrų genetinių paveldėjimų. Taip pat sankaupos esančios ant šlaunų dažniausiai atsiranda pas moteris, o ne vyrus. Jiems nepageidaujamų riebalų daugiausiai kaupiasi pilvo zonoje, o tai reiškia, kad kūnas ruošiasi tam tikriems pokyčiams. Tie, kas nori pakeisti šiuos nereikalingus riebalų kaupimosi padarinius – grozioakademija.lt jums gali padėti!

Mitas 2. Riebalai esantys ant kūno kelia tik estetines problemas

Nors ir šlaunų srityje esantys riebalai nėra pavojingi žmogaus sveikatai, tačiau dažnai jie gali būti vieni iš tų elementų sukeliančių psichologinį diskomfortą. Nekreipiant dėmesio į šį faktorių ir didėjant riebalų kiekiui ant šlaunų tampa žymiai sunkiau vaikščioti, taip pat tampa sudėtinga rasti tinkamus drabužius, todėl tai sukelia dar papildomų problemų.

Mitas 3. Riebalų nusiurbimo operacijos skirtos tik tiems, kas turi antsvorio

Išties yra klaidinga manyti, jog riebalų nusiurbimo operacijos skirtos tik tiems, kas yra stambesnio sudėjimo. Net ir atvirkščiai – ši procedūra gali būti atliekama net ir tiems, kurių kūno masės indeksas yra normalus, tačiau kūno riebalai linkę kauptis lokalizuotai..Esant odos pertekliui po didelio svorio netekimo galite rinktis ir kitą plastikos rūšį – pilvo operacija.

Mitas 4. Nusiurbus riebalus, jie niekada jau nebegrįš

Jaudintis, kad nusiurbti riebalai sugrįš – nereikėtų, tačiau atkreipti dėmesį į tam tikrą aspektą – vertėtų. Jeigu po šios procedūros nuspręsite „šlamšti“ viską, kas papuola po ranka ir visiškai atsisakyti fizinio aktyvumo, tai faktas, jog kūno riebalai ims ataugti. Tačiau, jeigu stengsitės palaikyti tolygų svorį, užsiimsite fizine veikla bei tinkamai maitinsitės – riebalams nesusidarys jokio tikslo sugrįžti pas jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.