Koks turėtų būti vasarinių padangų protektoriaus gylis?

Vasarinės padangosProtektoriaus gylis yra vienas iš esminių kriterijų renkantis padangas bei norint sužinoti ar jos vis dar yra kokybiškos. Protektoriaus gyliui esant itin žemai, padangas yra privaloma pakeisti, kitokiu atveju rizikuojate visų žmonių saugumu, įskaitant ir savo. Lengvesniems automobiliams minimalus leistinas protektoriaus gylis yra 1,6 mm, tai galioja tik vasarinėms padangoms. Žieminėms padangoms jis yra beveik perpus aukštesnis. Visgi, specialistai rekomenduoja naudoti vasarines padangas, kurių protektoriaus gylis yra ne mažiau nei 3 mm. Tokios padangos bus gerokai saugesnės, kelionės metu būsite užtikrintas, jog važiuosite itin saugiai ir Jums negresia joks pavojus. Yra itin svarbu į tai atsižvelgti, norint saugiai bei ramiai važiuoti.

Ar galima neįsigyti vasarinių padangų?

Vasarinės padangos kainuoja ne ką mažiau nei žieminės. Todėl vairuotojui panorus sutaupyti, jis gali jų tiesiog nekeisti. Techniniuose nurodymuose yra nurodyta, jog vasaros metu negalima naudoti dygliuotų padangų, apie žiemines padangas nėra minima. Todėl, atsiranda žmonių, kurie nusprendžia sutaupyti ir žiemines padangas naudoja visais sezonas. Tokiu būdu jie mano, jog sutaupo ne tik pinigus, tačiau ir laiką, nes nereikia keisti padangų. Visgi, toks sprendimas nėra pats racionaliausias. Žieminės padangos yra itin nesaugios vasaros metu. Vasarinės padangos yra ne tik saugesnės, tačiau ir labiau komfortiškos šiltuoju sezonu. Negana to, žieminės padangos nėra patvarios karščiui, todėl susidėvės labai greitai. Yra ir dar nemažai dalykų, kodėl jos yra netinkamos vasarai, pradedant nuo to, jog skiriasi kelio danga ir panašiai. Taigi, gali būti, jog bandydami sutaupyti išleisite daug daugiau pinigų. Gali tekti pirkti ne tik vasarines padangas, bet ir pakeisti žiemines padangas, kurios susidėvėjo per greitai, nes buvo netinkamai naudojamos.

Ar nenaudojant padangų jas vis tiek reikia keisti?

Turbūt neretas žmogus, kuris į kelionę važiuoja labai retai džiaugiasi, jog nereikia sukti galvos dėl naujo padangų komplekto. Visgi, toks požiūris yra labai klaidingas. Padangos Vilniuje sensta. Ne tik tos, kurios yra ant Jūsų automobilio, tačiau ir atsarginės. Net jeigu ir panaudojate automobilį tik keletą kartų per metus, padangas vis tiek reikia keisti ne ką rečiau nei tiems, kurie jas naudoja nuolat. Kadangi padangų guma sensta, net jeigu jų ir nenaudoji, padangoms sulaukus daug metų, reikėtų su jomis atsisveikinti. Važinėti su padangomis, kurioms yra 10 metų ir daugiau yra itin pavojinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.