Kuo ypatingas PPI Group nekilnojamo turto projektas Vilniuje?

AmberCityAukšta gyvenimo kokybė, komfortas, patogumas ir saugumas – svarbiausi pirkėjų keliami kriterijai naujos statybos būstui. Šiuos aspektus įgyvendina PPI Group nekilnojamo turto projektas Vilniuje, orientuotas į šiuolaikinio žmogaus poreikius. UAB „PPI Group“ ilgus metus užsiima nekilnojamojo turto vystymo veikla, bendrauja su profesionaliais NT konsultantais, projektuotojais ir rangovais, atsižvelgdami į nuolatos augančius pirkėjų lūkesčius ir kurdami stilingus, patogius, funkcionalius ateities namus.

UAB „PPI Group“ – dėmesys kokybei ir gyvenimo komfortui

Vienas svarbiausių UAB „PPI Group“ tikslų – nuolatinis tobulėjimas ir žengimas koja kojon su naujovėmis nekilnojamojo turto rinkoje. Dėmesys smulkmenoms, atviras žvilgsnis į pokyčius, modernių technologijų diegimas leidžia pasiūlyti šiuolaikiškus butus, kuriuose patogumu mėgausis tiek jaunos šeimos, tiek vyresni asmenys. PPI Group supranta, kad XXI amžiaus žmogui neužtenka turėti tvirtą stogą ir nuo kaimynų apsaugančias sienas – gyvenimo kokybę formuoja ir būsto išplanavimas, dizaino sprendimai, gyvenamoji aplinka, jos patogumas ir saugumas.

Ambercity projekto išskirtinumas

Itin didelio pirkėjų dėmesio sulaukia Ambercity projektas. Gyvenimas gintariniame name žavi savo patogumu. Funkcionalus butų išplanavimas leidžia efektyviai išnaudoti kiekvieną gyvenamosios erdvės centimetrą. Nepriklausomai nuo pasirinkto aukšto, visi butai turi erdvų balkoną arba terasą ir yra orientuoti į gyventojų patogumą ir komfortiškas gyvenimo sąlygas – virtuvės montuojamos nišose, miegamuosiuose įrengtos drabužinės, butuose yra tamsūs kambariukai daiktų sandėliavimui. Bet kurį patikusį butą pirkėjai gali įsigyti su pilna apdaila. Taip sumažinami pirkėjo rūpesčiai ir būsto įrengimo sunkumai, o į naujus namus galima keltis iškart mėgaujantis visais būsto privalumais. Atsižvelgiant į skirtingą stiliaus pajautą, pirkėjai gali rinktis modernios klasikos arba skandinaviško jaukumo interjerą. Butus įrenginėja patyrę dizaineriai.

Ambercity projektas užtikrina saugią ir draugišką gyvenamųjų namų kaimynystę. Namai išsidėstę apie jaukų vidinį kiemą, todėl taip kuriama uždara gyvenvietė su savo poilsio zonomis, lavinančiomis vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais ir net vidiniu kiemo baseinu. Visa gyvenvietės teritorija stebima vaizdo kameromis, gyventojus saugo ir rakinamos kodinės laiptinės, privačios automobilių stovėjimo aikštelės. Laikui bėgant gyvenamųjų namų komplekse planuojama įkurti ir parduotuves, čia atsidarys kasdienes paslaugas teikiančios įmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.