Kur plaukti baidarėmis Vilniaus rajone?

Nuomos paslaugosĮvairios pramogos gamtoje vilioja vis daugiau žmonių rinktis aktyvų laisvalaikio leidimą. Šiuo metu labai populiari yra baidariu nuoma Vilniaus rajone, kuris labai patogus savo lokacija. Čia galima mėgautis tiek buvimu gamtoje, tiek is stebėti senamiesčio architektūrą. Ką reikia žinoti, jei planuojate čia plaukti?

Svarbu žinoti, kad čia yra ne vienas gražus maršrutas. Nuomotojai nuomoja baidares Vilnele, Nerimi, Voke ir kitomis upėmis. Jums reikės nuspręsti ir pasirinkti tinkamą maršrutą. Geriausia rinktis atsižvelgiant į tai, ką norima pamatyti plaukimo metu ir, kiek laiko norima plaukti. Plaukti galima įvairiais maršrutais. Vieni iš jų bus trumpi, o kiti ilgi. Jums reikia pagalvoti, kiek laiko norite plaukti ir, kiek turėsite jėgų plaukti. Pavyzdžiui, kai kurie renkasi kelių valandų plaukimą, o kitiems ir kelių dienų neatrodo didelis iššūkis. Tokiu atveju, reikia gerai įvertinti savo fizinį pasirengimą. Reikia žinoti, kad kai kurie maršrutai yra skirti gerą fizinį pasirengimą turintiems žmonėms, todėl jeigu jums norisi ramaus nevarginančio ir nesekinančios plaukimo be baimės, tai reikia rinktis pačius paprasčiausius maršrutus, kurių tikrai yra daug. Netgi galite plaukti su mažais vaikais, todėl tikrai norintys ramių nuotykių ras kokia upe plaukti. Ieškantys ekstremalių nuotykių turi sužinoti, kurios upės yra sraunios ir, kuriose galima patirti daug išbandymų. Pastaruoju metu baidarių nuomotojai nuomoja baidares Vilnele ir tai yra geras pasirinkimas daugeliui norinčių suprasti, ką reiškia plaukimas. Apie tai galima sužinoti iš baidarių nuomotojų.

Galvojant apie maršruto pasirinkimą reikia pagalvoti ir apie jo trukmę. Vieni maršrutai trumpi, kiti ilgesni. Jums reikia, atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą, pasirinkti tinkamą maršrutą ir tinkamą plaukimo trukmę. Taip pat priklausomai nuo to, kiek laiko plauksite, reikės pasirinkti ir nakvynės vietą, jei plaukiama bus ilgiau, nei dieną arba tiesiog norėsite nakvoti, o ryte važiuosite namo ir neplauksite toliau. Šiuo metu galima rinktis stovyklavietes arba sodybas, kuriose galima pernakvoti. Jums reikės išsirinkti tinkamą vietą pagal maršrutą, kuriuo plauksite. Geriausia, kai viskas suplanuojama padedant baidarių nuomotojams, kurie gali tinkamai suplanuoti, kur plaukiant bus tinkama nakvynės vieta. Taip yra daug paprasčiau, nes jie gali suplanuoti ir laiką, o jums nereikės dėl nieko nerimauti. Tereikia paskirtu laiku atvykti į sutartą vietą ir galėsite pradėti plaukimą. Beliks mėgautis matomais gamtos vaizdais ir ramybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.