Pagrindiniai saugaus sekso principai

Pagrindiniai saugaus sekso principai galėtų prasidėti nuo to, kad jums reikėtų užsukti į svetainę http://www.prezervatyvai.net/ ir nusipirkti naujus sargius. Visada reikia žiūrėti ne, kur prezervatyvai pigiau, o kur jie atitinka jūsų poreikius. Kad būtų gero storumo, gero dydžio, geros firmos. Jeigu gėda pirkti prekybos centre – užsisakykite internetu. Kaip jau supratote, svarbiausia sekse – saugotis lytiniu būdu plintančių ligų ir saugotis neplanuoto nėštumo.

Nėštumo apsauga

Prezervatyvai saugiai meileiŠiais laikais visas pasaulis daugiausiai kalba apie tai, kad reikia saugotis būti nepastojus. Tai nėra iš piršto laužtas dalykas, nes pastojimas, kai to nenori, gali komplikuoti daug ką. Šiame amžiuje, moterų teisių amžiuje, būtinai reikia stengtis mąstyti apie savo teises. Daugybę šimtų metų moteris buvo laikoma žemesniojo rango būtybe, kurios užduotis šioje žemėje ir buvo tik pagimdyti daug vaikų, pratęsti giminę. Tačiau šiais laikais vis daugiau moterų atranda, kad jos gali daugiau, kad jos daro karjerą, realizuoja save kitais būdais ir būna dėl to tikrai patenkintos. Taigi, jeigu ir jūs norite būti laiminga ir neturėti vaikų tada, kai to neplanuojate, visada žiūrėkite, kad būtų prezervatyvai pigiau kainuos juos nusipirkti, negu vėliau darytis abortą, gerti greitai nėštumą sunaikinančią tabletę ar auginti vaiką, kai to nenorite. Be abejo, galima dėl nėštumo saugotis ir kitomis priemonėmis. Turint pastovų partnerį, o ypač, jeigu jau esate gimdžiusi, galite naudoti hormoninę kontracepciją. Gaila, tačiau dar nėra išrasta patikimų vyriškų hormoninių apsaugos priemonių, tačiau ateityje galbūt mokslas mums leis džiaugtis ir tuo.

Ligų apsauga

Be visa ko, dar yra ir tokia ligų apsauga, kada reikia atsirinkti, su kuo myliesi. Tikra tiesa, kad geriausias būdas apsisaugoti nuo lytiniu būdu plintančių ligų, yra susilaikymas. Patariama daryti bent šiokią tokią atranką, su kuo mylėtis. O mylintis būtent prezervatyvai yra pati geriausia priemonė, norint apsisaugoti. Papildomai galite naudoti irlubrikantus, kurie sunaikina spermicidus. Tačiau iš tiesų, jeigu prezervatyvas geras, jeigu jis neplyšta ne laiku, tai kaip ir nėra prasmės be reikalo nervintis dėl nėštumo, viskas turėtų būti gerai.

Susitrenkimų apsauga

Kita saugaus sekso taisyklė – mylėtis patogiai. Nors filmuose ir labai gražiai atrodo seksas lifte, ant šefo darbo stalo ar mažame automobilyje, tačiau patogiausia vis tiek yra tą daryti ant gero didelio čiužinio, lovos. Siekite ne tik ekstravagancijos, bet ir patogumo, tada galėsite lengviau judėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.