Paprastas būdas keliauti po Europą

Keliaujame EuropojeAnglijoje jau penkerius metus gyvenanti Joana su vyru Kęstučiu džiaugiasi ten turimais darbais, auginamu dviejų metukų Jonuku ir neseniai įsigytu nedideliu butuku Londono priemiestyje. Vis dar dažnai maršrutu Anglija Lietuva Anglija gyvenanti pora džiaugiasi, kad atsiradus norui grįžti aplankyti artimųjų, kelionę susiplanuoti galima nesunkiai. „Nesam iš tų, kurie džiaugiasi pabėgę iš Lietuvos. Savo šalį mylime ir stengiamės grįžti kuo dažniau bei tikimės, kad kažkada sugrįšime ten su visam, tiesiog kol kas reikia tvirčiau ant kojų atsistoti“- teigia Joana.

UAB Ronepa pervežimo paslaugos

Nenuostabu, kad šventiniu laikotarpiu ar vasaros sezono metu skrydžiai iš britų salų, Ispanijos, Vokietijos į Lietuvą ir atgal neadekvačiai išauga. Jeigu kelionė neplanuojama iš anksto, dažnai tenka ypač nedidelę sumą pinigų pakloti už bilietą. Anglijos lietuviai juokauja, kad atostogų sugrįžti į tėvynę jiems kainuoja kelis kartus daugiau negu į kitą pasaulio kraštą pailsėti nuvykti, o ką jau kalbėti apie bagažą, kuris smarkiai ribojamas. „Net lauktuvių tėvams daugiau parvežti negalime, nes už bagažo svorį reikia pakloti neadekvačias sumas“- teigia Kęstutis. Tačiau tokiais atvejais, tiek vykstantiems į Angliją, tiek grįžtantiems į Lietuvą, vienas patogiausių ir ekonomiškiausių kelionės būdų yra keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai. Vieni tokių yra UAB Ronepa, kurios jau daugiau nei dvejus metus teikiamos paslaugos – siuntų ir keleivių pervežimas į Olandiją, Vokietiją, Belgiją bei Angliją ir atgal. Priešingai nei kiti vežėjai, UAB Ronepa siūlo ypač komfortiškas kelionės sąlygas, užtikrina patogias sėdynes, televiziją, kompiuterinius žaidimus, nepriekaištingą oro kondicionavimo sistemą, kas ypač aktualu keliaujant didelius atstumus vasaros metu. Su šia bendrove keliauti ypač patogu, kadangi tiek jūs, tiek jūsų siuntos pristatomi iki pat galutinio taško, todėl jums nereikės klaidžioti nepažįstamose vietovėse studijuojant žemėlapius. Be to, bendrovė teikia saugias gyvūnų pervežimo paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Lietuva Anglije ar Anglija Lietuva atstumą jūsų mylimas augintinis nukeliaus be streso ir patogiai. Galiausiai vežėjas klientams žada puikias kainas ir galimybę vežtis daugiau bagažo ar net didesnių gabaritų krovinius. Bendrovės internetinėje svetainėje pateiktas išsamus paslaugų aprašymas, reprezentatyvus prisistatyma ir visi reikiami kontaktiniai duomenys, kuriais susisiekus, jus maloniai pakonsultuos, pasidalins idjomis ir padės įvertinti savo kelionės maršrutą.

Lietuviai UAB Ronepa pasitiki ne vienerius metus

Su UAB Ronepa Joanos ir Kęstučio šeimyna keliauja ne vienerius metus. Atsiradęs puikus ryšys su bendrovės vadybininkais visada padeda greitai ir be vargo susiplanuoti kelionę į gimtinę ir atgal. Porai patinka, kad ir sūnelis, dėl bendrovės siūlomų pramogų kelionėje nenuobodžiauja, ir nugaros bei kojų skausmų nereikia kęsti. Pora ne kartą keliavo ne tik su mažamečiu vaiku, bet ir šunimi, kuris, transportuojamas specialioje kelioninėje dėžėje, kelionę pakelia be rūpesčių. Be to, malonūs vairuotojai visada atsižvelgia į būtinybę sustoti ir planuotis savo laiką. Joana ypač vertina ir galimybę vežtis didesnius krovinius. Kadangi moteris visada vertina lietuvišką produkciją, dar besilaukdama mažylio, nutarė vežimėlį nusipirkti ir į Angliją atsigabenti būtent iš gimtinės. Parduotuvės „Mykoliukas“ parduodami vaikiski vezimeliai Joanai visada atrodė ypač kokybiški, todėl įsigijusi sportinio tipo vežimėlį, universalų vežimėlį ir kelioninę kėdutę, prekes be rūpesčių į Angliją parsigabeno su UAB Ronepa. „Automobiliai talpūs ir patogūs, krovinių vežimas puikiai išspręstas, o ir kainos nesikandžioja“- teigia moteris. Atstumu Anglija Lietuva Anglija jauna pora važiuoja bent jau tris kartus į metus ir net neįsivaizduoja, ar kada iškeis UAB Ronepa paslaugas į kitą vežėją ar kelionę lėktuvu. „Pravažiuoti pusę Europos dar niekad nebuvo taip paprasta“- teikia Joanos vyras Kęstutis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.