Ką daryti, jeigu esi įsiskolinęs bedarbis

Paskolos įsiskolinusiems bedarbiamsJeigu taip nutiko, kad esate paskolos įsiskolinusiems bedarbiams liudininkas ir pagrindinis herojus, jeigu neturite darbo, o turite paskolą, tuomet gyvenime kils tikrai daug iššūkių. Ką daryti, jeigu papuolėte į tokią situaciją?

Nebėgti nuo situacijos

Pirmiausia reikėtų pripažinti, kad kreditai įsiskolinusiems bedarbiams iš tiesų yra jūsų asmeninė problema, kuri paveiks bene visas gyvenimo sritis. Metas imti šią problemą už ragų ir ją deramai išspręsti, nes antraip ji jus suvalgys. Kartais žmonės apsimeta, kad nieko nėra blogo, elgiasi kaip stručiai, sukišę galvas į žemes. Tačiau iš tikrųjų ta problema gali būti ir labai didelė, ne jeigu jos nematote. Pirmiausia nustokite slėptis, įvertinkite situaciją, galvokite apie tai, kas padaryta ne taip, ką reikia keisti ir kaip viską sutvarkyti, pagerinti.

Analizuoti klaidas, pripažinti, nebekartoti

Taigi, jeigu jau pripažinote savo problemą, metas pasinerti į analizę ir imti galvoti apie tai, kas padaryta ne taip. Gal skolinotės, negalvodami, ką darote, gal draugai skatino, gal skolinotės net ne dėl savo reikmių? O gal buvote godus, galvojote apie kažkokius dalykus, kurių jums dabar iš tikrųjų nereikia? Visa tai gali būti situacija, kuri jus turėtų nuteikti kaip pamoka. Klaidos, kurias padarėte, tegul nebūna tai, dėl ko save nuolat kaltinsite. Geriau laikyte jas pamokomis. Jūs daugiau taip nedarysite, nes pamokas išmokote.

Susirasti darbą

Pirmasis dalykas, kurį reikėtų daryti, net jeigu antstoliai ir kėsinasi į jūsų turtą, visgi pradėti atidavinėti įsiskolinimus. Taigi, reikia rasti darbą. Darbų Lietuvoje yra, tik žmonių, norinčių dirbti, ne tiek ir daug. Aišku, kad tai nebus darbas su labai aukštomis pajamomis ar darbas, kuris didžiausią pasitenkinimą bei prestižą. Tačiau gal pavyks užsikabinti už tokio, kuris turės ateities perspektyvas bei esamų pliusų. Dirbkite ir atidavinėkite skolas.

Išvykti dirbti į užsienį

Jeigu visgi matysite, kad negalite taip gyventi, kad nenorite dirbti už minimalią algą, o didesnei neturite galimybių – tuomet rinkitės tą, ką dažnai pasirenka žmonės. Galite bandyti laimę užsienyje, kur galėtumėte laisviau atidirbti paskolas. Tačiau vykstant dirbti į užsienį, reikėtų tą daryti tik turint kažkokias garantijas iš anksto. Galbūt būstą, kur galėsite miegoti (pas gimines), gal kažkokius sutartus darbo pokalbius ar net turimą kontraktą. Važiavimas, neturint nieko, veda į pražūtį, nes tik atsidūrus ten bus labai sunku gauti kokio nors darbo.

1 komentaras “Ką daryti, jeigu esi įsiskolinęs bedarbis

  1. Čia yra blogiausia, kai kreditai pasiimami lengva ranka, neapgalvojus ir neįvertinus savo galimybių. Gerai, kad yra išeičių, tokių kaip straipsnyje aprašyti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.