Rankų odos priežiūra

Rankų kremaiŠerpetojanti ir sausėjanti rankų oda tikrai gali sukelti nemalonių jausmų. Net ir tobulas manikiūras ar labai dailūs papuošalai neužtikrins nepriekaištingos išvaizdos, jei oda bus ne itin glotni, daili. Dažniausiai su rankų oda problemų atsiranda šaltuoju sezonu, kai nuolat rankos veikiamos šalčio, vėjo. Žinoma, vasaromis su rankų sausėjimu irgi galima susidurti, juk kaitri saulė gali odai padaryti daug žalos. Kad ir koks sezonas, nepamirškite pasirūpinti savo rankomis, nes sausėjanti oda gali pradėti skilinėti, tapti skausminga, o tai tikrai sukelia diskomfortą kiekvienam žmogui.

Vasaros sezonu dažniausiai užtenka lengvo drėkinamojo kremo, kuris gali būti ir su apsauga nuo saulės, jog odai būtų padaroma mažesnė žala. Šaltuoju sezonu rankų priežiūra turi būti kiek intensyvesnė kaip ir veido, nes šaltis gali paveikti odą labiau. Riebesni rankų kremai gali padėti apsaugoti jas nuo žalos ir leisti išlaikyti nuolatinį glotnumą, švelnumą. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Dar daugelis siūlo nepamiršti ir odos šveitimo. Apie kūno šveitiklius greičiausiai daugelis girdėjo, ypač moterų, tad lygiai taip pat šveičiant kūną reikia nepamiršti ir rankų. Kadangi čia oda yra kiek jautresnė, labiau atvira tiek vasaros, tiek žiemos sezonu, su ja reikia elgtis atsargiau ir stengtis per daug neperšveisti. Specialistai siūlo rankoms naudoti kiek neįprastą šveitimo būdą – iš pradžių rankas ištepti reikėtų rankų kremu ir tik tuomet naudoti šveitiklį. Oda bus kur kas mažiau dirginama, o negyvos ląstelės lengvai pasišalins ir oda bus švelni kaip šilkas.

Rankų kremai šiais laikais labai įvairūs, tad galima rasti net ir tokių, kurių kokybė bus visiškai netinkama naudojimui. Jeigu pastebite, jog sudėtyje gausu alkoholio ar kvepalų, tuomet tokie gali net ir sausinti odą. Stebėkite, kad kreme būtų pakankamai drėkiklių, minkštinančių ingredientų, kurie apsaugo odą, ją pamaitina. Rankų kremai su aliejais gali padėti greičiau atstatyti drėgmės balansą, todėl greitai džiaugsitės dailiai atrodančiomis rankomis. Svarbiausia nepamiršti jų reguliariai kremu pasitepti. Sudėtyje labai naudingi būna ir vitaminai, todėl jei rasite vitamino E, A – tai didelis kremo privalumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.