Šaldymo vitrinos ir kondicionavimo sistemos – neatsiejama parduotuvių dalis

Šaldymo vitrinosŠaldymo vitrinos – neatsiejama maisto prekių parduotuvių dalis. Parduotuvėse šiose vitrinose laikomi įvairūs pusfabrikačiai, kai kurios daržovės, mėsos, žuvies produktai, salotos, mišrainės ir kiti maisto gaminiai, kuriems reikalingas tam tikras temperatūrų režimas. Vitrinos gali būti skirtingų išmatavimų, tradicinio bei išskirtinio dizaino, paįvairinančio prekybos centro aplinką ir formuojančio parudotuvės įvaizdį. Šaldymo vitrinose galima palaikyti norimus temperatūrų režimus. Standartinis režimas – nuo nulio iki plius keturių laipsnių, kuriame laikomi produktai, nereikalaujantys užšaldymo, kaip sūriai, dešros, pieno produktai ir pan. Konditeriniams gaminiams kaip tortai, pyragai ir pyragačiai reikalinga kitokia temperatūra: nuo plius trijų iki plius dešimt laipsnių. Vitrinos gali būti pritaikytos tiek savitarnai, tiek parduotuvės darbuotojo aptarnavimui. Jeigu maisto parduotuvė pasižymi nestandartiniais sprendimais, plačia spalvų guma, nemažai šaldymo vitrinų gamintojų gali pasiūlyti ne tik tradicinių spalvų kaip pilka, balta vitrinas, bet ir kur kas ryškesnes: raudonas, geltonas ir pan.

VFR kondicionavimo sistemosdar vienas svarbus elementas sėkmingai veikiančiai maisto prekių ar bet kokiai kitai parduotuvei. Šios kondicionavimo sistemos pasižymi nuo 15 iki 250 kW siekiančia galia. Oro kondicionavimo sistema leidžia mėgautis gaiviu oru, kurti komfortišką aplinką su tinkamu drėgmės bei oro temperatūros santykiu. Šiuolaikinės kondicionavimo sistemos ne tik palaiko reikiamą tempratūrą bei drėgėmės lygį patalpoje, bet ir naikina įvairias bakterijas. Be to, galima įsirengti kondicionavimo sistemą kartu su rekuperatoriumi, kurio dėka patalpoje esantis oras juda, yra sutaupoma elektros energija, o rekuperacijos šiluma naudojama buitiniam vandeniui pašildyti.

Šaldymo vitrinos ir kondicionavimo sistemos – tai tik du elementai, be kurių neįsivaizduojamos prekybos centrų patalpos ir parduotuvės. UAB ,,Index“ – įvairia parduotuvių įranga prekiaujanti įmonė, taip pat teikianti techninio aptarnavimo paslaugas. Jeigu jums kyla klausimų dėl įrangos jūsų parduotuvėje, restorane ar kavinėje – visuomet galite kreiptis į profesionalius įmonės darbuotojus, kurie padės atsakyti į jums kilusius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.