SEO: bandyti pačiam ar tegu daro specialistai?

Jei SEO terminas jums girdėtas, tikriausiai domėjotės ir SEO paslaugų kaina. Kaip taisyklė, šios paslaugos yra ganėtinai brangios, todėl ne vienam kyla minčių SEO tinklalapio optimizavimą paieškos sistemoms pasidaryti pačiam savarankiškai. Tuo labiau, kad internete tiek anglų, tiek lietuvių kalba gausu puikių informacijos šaltinių šia tema. Tikri SEO profesionalai atvirai ir nemokamai dalinasi savo patirtimi, atskleisdami įvairiausias SEO paslaptis, pasakodami apie savo darbo metodus. Ar nekyla įtarimų, kodėl kažkas turėtų nesavanaudiškai mokyti kitus savo amato, iš kurio duoną valgo, juk tokiu būdu klientus gali prarasti… O priežastys, kodėl jie taip daro, yra labai paprastos.

SEO paslaugos su garantijaVisų pirma, jie irgi daro tai, ko patys kitus moko – tinklalapių optimizavimą atlieka ne tik klientams, bet ir savo pačių svetainėms, kad ir juos pačius potencialūs klientai rastų. Nes koks gi tu profesionalas, jei tavęs pačio internete nėra?! Gudresni klientai būtent taip SEO specialistus ir atsirenka.Todėl daug kokybiško turinio, susijusio su SEO, yra gyvybiškai svarbu. Čia gelbsti įvairių didelės apimties straipsnių talpinimas svetainės tinklaraščių skiltyje. Nemažai tyrimų rodo, kad didžiausio Google palankumo nusipelno interneto svetainės, publikuojančios labai ilgus straipsnius – bent 2000 žodžių apimties. Tai parodo, kad rašantysis turi ką pasakyti, nes juk šitiek pilstyti iš tuščio į kiaurą būtų nelengva užduotis. Be to, išsamiai temą nagrinėjantys straipsniai sulaukia ir skaitytojų palankumo – tokie straipsniai dažnai cituojami, jais dalinamasi socialiniuose tinkluose, diskusijų forumuose, kas Google akyse yra esminis pliusas.

Na, ir antra priežastis – rizika prarasti klientus išties nedidelė, kadangi tie, kam įdomios SEO pamokos, dažniausiai bet kuriuo atveju nė neketina užsisakinėti SEO paslaugų. Tikroji tikslinė grupė – klientai, susikoncentravę į savo pačių veiklą ir neturintys nei noro, nei tuo labiau laiko savarankiškiems eksperimentams. Neretai atsitinka, kad klientais tampa netgi ir tie, kurie pradžioje planavo viską pasidaryti savo jėgomis – pabandę supranta, kad vien teorinių žinių nepakanka ir vis tiek galiausiai kreipiasi į srities profesionalus. Ir nenuostabu, kadangi SEO paslaugos neapsiriboja vien vidiniu SEO. Daug svarbesnis – išorinis optimizavimas, kurio metu kuriamas atgalinių nuorodų tinklas autoritetingose svetainėse. Va čia savo jėgomis daug nenuveiksi. Be to, siekiant kokybiško rezultato, vertėtų naudoti ir specialią programinę įrangą tiek rezultatų sekimui, vertinimui, tiek ir konkurentų tyrimui. Taigi bendroje sumoje SEO kainuos daug pinigų ir ypač laiko, kurį būtų galima skirti pagrindinei veiklai – pinigams uždirbti. Tai ar ne geriau iš karto susimokėti? Beje, būna, kad siūlomos ir SEO paslaugos su garantija, pavyzdžiui https://vialaurea.lt/it-paslaugos/seo-paslaugos, tai bent jau žinosite, kad pinigai bus išleisti ne veltui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.