Slidinėjimas Europoje

Jeigu jums nesvetimos žiemos pramogos, tai tikriausiai jus žavi slidinėjimas. Europoje daug puikių vietų, kuriose galima puikiai paleisti laiką užsiimant mėgstama veikla. Neverta manyti, kad slidinėti itin brangus malonumas, nes visuomet galima rasti ir pigesnių kurortų, kuriuose taip pat puikiai praleisite laiką.

Dažnai girdime, kad slidinėti Šveicarijoje, Italijoje ar Prancūzijoje labai brangu. Visų pirma visuomet galima rasti net ir brangiai vertinamose šalyse pigesnius slidinėjimo kurortus. Antra, galima vykti į kitas šalis, kurios laikomos pigiomis tiems, kurie nori paslidinėti neišleidę tūkstantinių sumų pinigų.

Čekija – šalis, kurioje slidinėtojai atranda mažas kainas ir puikias paslaugas. Pasidžiaugti sniegu galima ir už nedideles sumas pinigų. Žinoma, jei prieš tai slidinėjote prabangiuose Vokietijos ar Prancūzijos kurortuose, tai Čekija jums nepasirodys kažkas tokio ypatingo, tačiau tiems, kurie tik pradeda slidinėti arba nori sutaupyti žiemos atostogų metu, tai šis pasirinkimas bus kaip tik.

Slidinėkite Europos slidinėjimo kurortuoseJeigu norima prabangos, tai slidinėjimas gražiojoje Šveicarijoje pateisins jūsų lūkesčius. Pavyzdžiui, labai populiarus yra Gštato kurortas, kuris yra Berno kantone. Jis laikomas vienu iš prabangiausių slidinėjimo kurortų visame pasaulyje, o tai tikrai verta dėmesio. Ne tik slidinėjimas čia žavi visus atvykusiuosius, bet ir kitos pramogos: lygumų slidinėjimas, sniego parkai, rogutėms įrengtos trasos bei pasivaikščiojimams skirti takai.

Slidinėjimas Prancūzijoje bus nepakartojamas. Puikūs kurortai ir pramogos džiugina visus. Čia galima rasti tiek itin prabangius, tiek ir pigesnius kurortus. Iš viso čia suskaičiuojama per kelis šimtus kurortų, tad išsirinkti tikrai bus iš ko. Verta paminėti ir svarbų geografinį faktą – Prancūzijos, Šveicarijos ir Italijos pasienyje randamas aukščiausias Europos taškas. Tai aukščiausia šio žemyno viršukalnė, kuri vadinama Monblanu. Patys populiariausi kurortai, kurių suskaičiuojama net 8, yra Trijuose slėniuose. Šiame regione yra daug puikių ir įvairių sudėtingumo lygių trasų.

Dažnai pradedantieji klysta pasirinkdami pigiausiai įvardinamas šalis slidinėjimui. Verta atminti, kad kiekvienoje šalyje galima rasti tiek brangius, tiek ir pigesnius atostogų pasiūlymus. Taip pat reikia atsižvelgti į atostogų laiką, nes dažnai tam tikros šalys turi taip vadinamą slidinėjimo antplūdį. Be to, jeigu rezervuosite apgyvendinimo ir kelionės datas iš anksto, tai sutaupysite tam tikrą sumą pinigų.

Slidinėjimas Europoje nekainuoja daugybės pinigų. Tereikia žinoti kada ir kur vykti poilsiauti. Ieškantys smagių žiemos pramogų neliks nusivylę pasinaudoję kai kuriais patarimais apie tai, kaip sutaupyti slidinėjant Europoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.