Svarbiausias vitaminų ir skanėstų vadovas jūsų šuniui

Vitaminai šunimsKaip augintinio tėvai, norite, kad jūsų šuniukas būtų kuo sveikesnis. Vienas iš būdų tai padaryti – užtikrinti, kad jie gautų visus reikiamus vitaminus ir skanėstus. Tačiau, esant tokiam dideliam pasirinkimui, gali būti sunku žinoti, kurie iš jų tinka jūsų šuniukui. Todėl parengėme šį svarbiausią vitaminų ir skanėstų jūsų šuniui vadovą. Apžvelgsime, kokių vitaminų ir skanėstų reikia jūsų šuniukui, kada ir kaip juos duoti ir kaip užtikrinti, kad nepersistengtumėte. Vitaminai šunims, skanėstai šunims ir žaislai šunims už tikrai gerą kainą. Naudodamiesi šiuo vadovu turėsite visą informaciją, kurios reikia, kad jūsų šuniukas būtų sveikas ir laimingas. Taigi pradėkime

Kokių vitaminų ir skanėstų reikia šuniukams?

Jei jūsų šuniukas auga normaliai ir yra sveikas, jis tikriausiai gaus viską, ko jam reikia, iš gerai subalansuotos mitybos. Tačiau jei norite būti tikri, kad jie gaus viską, ko jiems reikia, iš dietos, galite apsvarstyti galimybę duoti jiems vitaminų ir skanėstų. Yra dviejų rūšių vitaminai ir skanėstai, kuriuos galite duoti savo šuniukui: Papildomi ir gydomieji. Papildomi vitaminai ir skanėstai duodami siekiant palaikyti šuniuko mitybą ir sveikatą, o gydomieji vitaminai ir skanėstai gali būti duodami, kai šuniukas blogai jaučiasi arba atsigauna po operacijos. Kai kurie iš vitaminų ir skanėstų, kurių gali prireikti jūsų šuniukui, yra šie: – Geležis: padeda susidaryti raudoniesiems kraujo kūneliams, kurie padeda šuniukui pernešti deguonį po kūną. Geležis svarbi šuniukams, kurie sparčiai auga. – Kalcis: padeda formuotis stipriems kaulams ir dantims. Jūsų šuniukui kalcio reikės augimo laikotarpiu. – Vitaminas E: Antioksidantas, padedantis gydyti žaizdas ir atkurti audinius. – Vitaminas D: padeda įsisavinti kalcį. – Vitaminas C: Padeda stiprinti imuninę sistemą, atkurti audinius ir kovoti su infekcijomis.

Vitaminų ir skanėstų rūšys

Yra kelios skirtingos vitaminų ir skanėstų rūšys, kurias galite duoti savo šuniukui. Jie skirstomi į dvi grupes: Sausus miltelius ir skystus papildus. Sausi milteliai: Sausus miltelius galima dėti į šuniuko maistą. Dažnai jie būna įvairių skonių, todėl juos lengva paslėpti maiste. Skysti papildai: Skysti papildai duodami tiesiai šuniukui į burną, dažnai švirkštu. Taip pat yra įvairių tiekimo tipų. Kramtukai: Kramtukai gali būti įvairių skonių, todėl juos lengva paslėpti maiste.

Rinkdamiesi šuniukui tinkamus vitaminus ir skanėstus turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, norite įsitikinti, kad vitaminai ir skanėstai yra saugūs jūsų šuniukui. Antra, norite, kad vitaminai ir skanėstai būtų lengvai įsisavinami jūsų šuniuko organizme. Ir trečia, norite, kad vitaminus ir skanėstus būtų lengva vartoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.