Teisingos spalvos harmoningiems namams

Naujai įrengiant ar atnaujinat namus labai svarbu pasirinkti tinkamas spalvas, kurios padėtų sukurti norimą nuotaiką namuose, paslėptų trūkumus ar išryškintų privalumus. Tinkamai pasirinktos sienų spalvos dažniausiai būna kur kas svarbesnė užduotis nei virtuves baldai, svetainei ar vonios kambariui, mat tai yra namų jaukumo pagrindas, padedantis išryškinti ir kitas interjeto detales. Pasitelkdami spalvas jūs galite ne tik vizualiai padaryti patalpas didesnes ar priežingai – mažesnes. Tačiau nepaslaptis, kad kiekviena spalva turi savo reikšmę ir pasąmoningai kurią tam tikrą nuotaiką.

Miegamasis, virtuvė ir svetainė

Baldai virtuveiSpalvos dažniausiai skirstomos į šaltas, šiltas ir neutralias spalvas ir skirtingose patalpose, be jokios abejonės, reikalingos skirtingos spalvos. Pradedant nuo miegamojo, rekomenduotumėm vengti ryškių ir labai karštų spalvų, tokių kaip raudona ar oranžinė, kurios skatina energiją, ir sukuria aktyvaus judesio jausmą. Vis dėlto miegamasis – tai yra poilsio vieta, todėl ir aplinka turėtų būti gan raminanti. Rekomenduojame nenukrypti ir į kraštutinumus – vien juoda ar balta spalva neturėtų dominuoti kambaryje, tačiau suderinus ją su su kitomis spalvomis gali gautis itin geras kontrastas. Išties, miegamojo kambariui labiausiai tiktų pastelinės, švelnios arba natūralios raminančios spalvos – žalia, kreminė, karamelės spalvos puikiai atpalaiduos ir suteiks ramybės jausmą. Norint turėtų unikalų sprendimai – nestandartiniai baldai yra tai, ko jums reikia.

Tuo tarpu sveitainėje galima įnešti daugiau spalvų, nes tai yra vieta, kurioje dažniausiai bendraujate su šeima ir draugais, leidžiate vakarus drauge ar užsiimate darbinga veikla. Todėl svetainėje puikiai tiktų neutralių ir ryškių spalvų deriniai. Ypatingai derinant ir modernius baldus gali gražiai atrodyti sodrios vyšnių at vyno spalvos, derinant jas su šviesiomis pieno spalvomis. Nesuklysite pasirinkdami ir šaltas spalvas, svarbiausia, kad jos būtų maišomos su natūraliomis spalvomis, neleisiančiomis visiškai dominuoti.

Kalbant apie virtuvę, paskutiniu metu labai populiari balta spalva arba natūrali medžio spalva. Tiek baldai virtuvei, tiek pačios sienos atrodys išties gražiai ir įkvėpiančiai, jei rinksitės baltą spalvą. Stebint skandinaviškus interjerus, galite atkreipti dėmesį, jog tai vienas populiariausių jų pasirinkimų. Rekomenduojame vengti ryškių spalvų virtuvėje, mat tuomet ji gali atrodyti per daug apkrauta, nes tai tikriausiai vienintelė vieta namuose, kurioje galima rasti tiek daug įvairių daiktų, sukuriančių chaosą, todėl turėtumėte jį prislopinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.