Vestuvės laive

Švenčiame vestuves laivePrisimenu, kartą vasarą sėdėjau Klaipėdos uoste ir laukiau draugės – buvau atvykusi į miestą su reikalais, bet progai pasitaikius visada malonu ir aplankyti draugus. Tada pamačiau besėdėdama grupelę žmonių, kurie stovėjo su http://www.laivasvenus.lt/ atstovu ir planavo kažkokį pokylį. Man buvo nuobodu laukti, todėl prisislinkau arčiau ir klausiau, ką jie kalba. Netrukus supratau, kad čia yra jaunoji su jaunuoju, kažkurių iš jų tėvai bei kaprizingos seserys, taip pat daug užgaidų turinti ponia, turbūt teta. Grupelė su laivų atstovu planavo šventinį pasiplaukiojimą. Kalba ėjo ir apie žmonių skaičių laive, ir apie pramogas laive – kruize, ir apie kitas smulkmenas bei, žinoma, laivų nuomos kainas. Tada pamaniau, kad turbūt niekada nebūsiu tokiu žmogumi, kuris planuotų prašmatnias vestuves su tokiais pykčiais tarpusavy.

Mano vestuvės

Likimas taip pasisuko, kad po kelių metų pati planavau su vyru kelti šventę. Tada atsiminiau „Ventus“ laivus ir, kad, nors tąsyk matyta žmonių grupelė ir atrodė ne itin maloniai, bet pati paslauga visgi tikrai rodėsi patraukli. Tad būsimam vyrui irgi ėmiau siūlyti šį žavų dalyką – kodėl gi vestuvių proga su svečiais nepasiplaukiojus puikiuose Baltijos vandenyse? Juk turėtų būti tikrai labai smagu. Tad supratome, kad mums irgi reikės kreiptis į tuos pačius žmones ir įmonę. O juk įmonės atstovas atrodė nuolankus ir malonus žmogus, norintis viską aprodyti bei susitaikantis su visomis klientų užgaidomis.

Mūsų šventė

Mūsų šventės dieną nedideliu kruiziniu laiveliu plaukė 40 žmonių. Tai, aišku, nėra pats mažiausias kiekis, ir pati mažiausia valtis, bet turint omeny, kiek žmonių teko nekviesti į šventę, tai, sakyčiau, susidarė visai nemažai. Aš norėjau prabangios šventės, nes tokias matydavau filmuose. O koks tikslas tuoktis, jeigu ne kaip iš filmų ir ne kaip iš pasakos? Tačiau vis tiek tai prilygo pasakai, nes ant vandens švęsti buvo be galo gražu. Kažkam gal ir negražu, gal kažkas labiau mėgsta šokti aplink laužą apleistuose pastatuose, bet man ta prabanga, vandens mirguliavimas šviesų ir mėnulio spinduliuose tikrai labai patiko. Buvo ir puikus orkestras styginių instrumentų. Visi juokavo, kad kaip „Titanike“, kur taip pat grojo styginiai ir vyravo meilės istorija. Tada dar kartą visiems priminiau, kad nuskendęs laivas nėra geriausia istorijos pabaiga ir visi sutiko, kad šios kelionės laivu gal ir nereikėtų lyginti su kažkuo kitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.