Vestuvinis maršrutas po Londoną

Ieškote įsimintinų vestuvių idėjų Londone? Jums patiks wedding car hire London. Būtent šiame nuostabiame mieste yra daug puikių vietų, kurias pamatyti vertėtų tokios progos metu. Nesvarbu, ar gyvenate pačiame Londone, ar kokioje kitoje šalies dalyje, tačiau sostinėje pasivažinėti su gražia mašina per vestuves tikrai verta.

Išsirinkite tinkamą mašiną

Vedybų atributaiVisų pirma pagalvokite apie tai, kad jūsų vestuvinis turas bus būtent Londone – mieste, kuriame yra daug ką pamatyti, bet jo išskirtinumas yra būtent ta senovinė britų dvasia. Nors likusi Europa tai vertina kaip savotišką aroganciją, tačiau patekę į Londoną jūs tikrai pajausite, kad yra tam tikras malonus archajinės senovės jausmas, sumišęs su berlynietišku modernumu ir stiliumi. Londone, kaip ir visoje Anglijoje, labai daug akmeninių, senamiesčio tipo vietų, pilių ir jų apraiškų. Tad po Londoną vestuvių proga verta važinėtis išsinuomavus dailias senovines mašinas. Būtent su jomis jūs ir jūsų vestuvinis ekipažas puikiai derėsite. Kur važiuoti su ta mašina? Nusiteikite, kad už stovėjimą reikės kai kur sumokėti, tačiau su mašina lengvai pasieksite įvairias miesto dalis. Kadangi atstumai tarp jų yra didoki, o viešasis transportas žvėriškai brangus bei nelabai derantis vestuvėms.

Nuotraukos Heide parke

Verta nukeliauti iki didžiausio Londono parko Heide. Ten yra ir nemaži vandens plotai, kur galima išsinuomojus pasiplaukioti valtimi. Vestuvių proga tą tikrai derėtų padaryti, kad jūs galėtumėte greičiau pajausti, ką tai reiškia tikrai romantiška išvyka. Nuotraukos Heide parke bus tikrai įspūdingos, jeigu taip pasirinksite iš anksto. Planuokite ten paplaukioti pusvalandį. Tiesa, ten yra ir didelė paukščių įvairovė, kuri labai pagyvins jūsų vaizdus. Taip pat siūlytume ir šiek tiek pasivaikščioti parke bei pasidaryti pikniką ant žolės. Tik saugokitės voverių.

Pasikėlimas Londono akimi

Dar vienas žavingas būdas nuskaidrinti savo vestuves Londone – nuvažiuoti iki Londono akies. Tai didžiulis apžvalgos ratas, dabar perpirktas Coca Cola kompanijos. Pasikeldami šiuo ratu pamatysite visą miestą, visas įžymybes, kurios turi šiek tiek didesnį aukštį ir išlenda iš bendros miesto panoramos. Palanku tą daryti grupelėmis, nes į vieną kabiną telpa apie 20 žmonių.

Garsieji Bekingemo rūmai ir tiltas

Žinoma, jums belieka visas Londono grožis, pasivažinėjimas po miestą ir pasivaikščiojimas pėsčiomis. Senamiestis, galerijos, koncertai – visa tai gali būti suplanuota iš anksto, ir jūs galite sau leisti skirti laiko apžiūrėti miesto įžymybes. Belieka palinkėti gero oro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.