Aktyvus poilsis gamtoje – puikus pasirinkimas net ir vyresnio amžiaus žmonėms

Baidarės nuomaiVasara – atostogų metas. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, būtina pagalvoti apie laisvalaikį, kuris leistų pamiršti kasdienius rūpesčius ir mėgautis maloniu laiku su artimų žmonių kompanija. Be to, nereikėtų apsiriboti tradicinėmis pramogomis, pvz., rinktis vien tik ramų poilsį prie ežero. Tinkamai parinktas aktyvus poilsis gamtoje patiks ne tik jaunam ir energingam, bet ir vyresnio amžiaus poilsiautojui. Viena tokių pramogų – plaukimas baidarėmis. Baidarių nuomotojai teigia, kad šiuo atveju svarbiausia surasti tinkamą maršrutą, kuris atitiktų individualius poreikius, gyvenimo būdą ir fizines galimybes.

Plaukimo maršrutai vyresnio amžiaus žmonėms ir keliautojams su mažais vaikais

Baidarės yra viena universaliausių pramogų, kuri atitinka net ir pačių išrankiausių keliautojų poreikius. Nors paprastai, kalbant apie plaukimą srauniomis Lietuvos upėmis, įsivaizduojami itin ilgi atstumai, vingiuoti upių keliai ir įvairios kliūtis, kurios reikalauja tiek fizinės ištvermės, tiek greito sprendimų priėmimo, baidarių nuomotojai teigia, kad net ir vyresnio amžiaus keliautojai ar ramesnes pramogas mėgstantys turistai gali surasti jų poreikius atitinkantį plaukimą. Paprastai tokiu atveju siūlomi tiesesni ir platesni upių keliai, nereikalaujantys itin aktyvaus irklavimo, tačiau tuo pačiu leidžiantys mėgautis visais plaukimo privalumais. Vyresnio amžiaus keliautojams rekomenduojami maršrutai su minimaliomis kelyje pasitaikančiomis kliūtimis. Toks plaukimas padeda atsipalaiduoti, leidžia mėgautis nepaprastu Lietuvos gamtos grožiu, maloniu oru ir draugiška kompanija.

Ramesni plaukimo maršrutai rekomenduojami ne tik vyresnio amžiaus keliautojams, bet ir jaunesniems turistams, pvz., kelionės baidarėmis patiks ir šeimoms su mažais vaikais. Žinoma, su vaiku galima rinktis ir itin sudėtingus vandens kelius, tačiau tik tuo atveju, jei dvivietėje baidarėje plaukia vienas vaikas ir vienas suaugęs asmuo. Jei vaikai nori plaukti atskirai arba renkasi vienvietę baidarę, tokiu atveju siūloma rinktis ramesnius maršrutus, kurie nereikalaus itin aktyvaus irklavimo.

Pagalvokite, kur praleisite naktį

Priklausomai nuo konkrečių keliautojų poreikių, daugelis baidarių nuomotojų siūlo ir patogias, jaukiai išplanuotas, prižiūrėtas, tvarkingas stovyklavietes, kuriose malonu praleisti laiką po irklavimo dienos, susikurti laužą ir mėgautis kitais stovyklavimo privalumais. Jei keliautojai ieško daugiau patogumo, galima rinktis šiuolaikiškus nakvynės namukus, kurie leis patogiai išsimiegoti minkštoje lovoje ar atgauti jėgas karštoje pirtyje.

1 komentaras “Aktyvus poilsis gamtoje – puikus pasirinkimas net ir vyresnio amžiaus žmonėms

  1. Aš tik už aktyvų laisvalaikį bei poilsį gamtoje. Lietuvoje puiki gamta ir tikrai turime nuostabių lankytinų vietų, įvairių maršrutų. Visai neseniai su šeima keliavome po Lietuvą, lankėmės Kernavėje, joje esantys piliakalniai paliko didelį įspūdį man ir mano šeimai, niekada ten nesam buvę, tad labai džiaugiamės aplankę. Lietuvoje pasirodo dar tikrai yra ką pamatyti bei atrasti. Aktyvus laisvalaikis su šeima, pats geriausias!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.