Skrendam į Italiją – lėktuvų bilietai šiomis dienomis nesiekia nė dvidešimties eurų

Kelionės šiais laikais yra pigesnės, nei bet kada anksčiau. Tuo įsitikinsite, nepaisant to, ar skrisite į kitą Europos Sąjungos šalį, ar planuosite kelionę gerokai tolėliau. Vis dėlto, bet kuriuo atveju reikėtų sutikti su ta mintimi, kad pasitaikius bet kuriai laisvesnei progai, reikėtų pamėginti pasinaudoti galimybe ir kaipmat ištrūkti, tikintis, kad aplinkos pakeitimas ir pabėgimas nuo rūpesčių suteiks geresnes emocijas, leis įgyti smagios patirties ir dėl to būsite tik patys individualiai labai laimingi.

Užsienio miestasO tai kur gi šiomis dienomis galima pigiausiai nuskristi? Tiesą sakant, atsakant į šį klausimą, būtų galima orientuotis į pačias pagrindines Europos šalis, bei jų sostines. Tarkime, ta pati Ispanija, Graikija, ar netgi Italija, šiuo metu yra pasiekiama itin lengvatinėmis sąlygomis. Tiek į vieną, tiek į kitą pusę bilietai kainuoja labai daug. Šią informaciją norėtume pagrįsti faktu, kad oro bendrovės nuo šiol skraidina beprotiškai dažnai, kas atitinkamai reiškia, jog pateikiamą pasiūlą reikia užkamšyti, jeigu būtų galima taip pasakyti, patraukliais pasiūlymais – iš to ir gimsta paklausos augimas.

Kaip ir tikriausiai pastebėjote straipsnio pavadinime, šiandieną norėtume konkrečiau pašnekėti apie keliones į Italiją. Kodėl gi teigiame, kad lėktuvų bilietai į pastarąją šalį šiuo metu yra pigiausi, bei kaip gi sukomplektuoti kelionę, kad atrodytų, jog už skrydžius nemokate nieko. Pradėkime nuo tos minties, kad lėktuvų bilietai į Italija kainuoja ne daug vien dėl to, kad į šią valstybę skraidina visos pigiausios oro linijos. Taip pat, didžiausi šalies miestai turi puikiausius oro uostus, todėl gali priimti itin daugybę žmonių, kas atitinkamai sukelia šaunias sąlygas žmonėms, norintiems keliauti pigiai. Tiesa, papildomai norime pastebėti, kad į Italiją galima nuskristi iš kelių Lietuvos miestų – sostinės ir Kauno. Atitinkamai, lėktuvų bilietai dėl to gali taip pat skirtis, įskaitant ir jų kainas. Dėl šios priežasties rekomenduojama skristi iš Vilniaus tuo atveju, jeigu jus asmeniškai domina Milanas, o jeigu norite aplankyti Italijos sostinę – skriskite iš Kauno.

Pigiausi lėktuvų bilietai, kaip ir tikriausiai supratote, būtų tuomet, jeigu pasiryžtumėte į Italiją keliauti iš Vilniaus, vyktumėte per visą šalį per keletą dienų, o galiausiai iš Romos skristumėte tiesiai į Kauną. Tokia papildoma avantiūra jums galėtų kainuoti mažiau, nei pirmyn – atgal vykimas iš vieno miesto. Pagalvokite apie tokią progą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.