Ar tikrai konsolės xbox 360 žaidimai yra pigesni už playstation?

Mūsų šalies rinkos yra suformuotos taip, kad atitiktų kainos ir kokybės vadinamąjį „aukso“ viduriuką. Kadangi didžioji dauguma žmonių nėra linkę išlaidauti, o perkamumo galia yra pakankamai pasyvi, reikia ieškoti priimtinesnės kainos klientams, arba aukštinti kokybę, jog būtų galima pasiekti įvardytą santykinį vidurį. Įdomu, ar situacija galioja ir kompiuterinių žaidimų ir konsolių rinkoms? Turime omenyje tai, kad kai kurie pirkėjai elgiasi it pamišę – galėtų pasirodyti, kad gerokai daugiau laiko skiria žaidimams, o ne darbui, jau nekalbant apie paauglius.

PS3Įdomu ir tai, kad dauguma žaidėjų yra įsitikinę, kad pavyzdžiui xbox 360 žaidimai yra gerokai pigesni, lyginant su kitomis konsolėmis, o ypač playstation, tad vien tai jiems tampa vienu iš pagrindinių motyvu, kad reikėtų rinktis nieką kitą, kaip tik pastarąjį žaidimų kompiuterį. Vis dėlto, kiti yra linkę nesutikti, tad bendroje erdvėje ir liko vyrauti hipotezė – tad kaip gi yra iš tiesų? Turinyje norėtume papildomai paanalizuoti tai, ar mūsų šalyje kompiuterinių žaidimų konsolės, o taip pat ir patys žaidimai, kainuoja pigiau, nei užsienyje. Be viso to, remdamiesi šaltiniu https://www.tarasgames.lt/ps3-zaidimai, išsiaiškinsime, ar tikrai xbox 360 žaidimai pigesni, ar tikrai ir pačia kokybe jie nesunkiai pranoksta rinkos milžinę playstation?

Būtų galima pabrėžti tai, kad nei xbox 360 žaidimai, nei playstation, ar kurios kitos konsolės, nekainuoja daugiau, ar mažiau Lietuvoje, nei užsienyje. Šiuolaikinės rinkos yra pakankamai globalios, o didžioji dauguma kompiuterinių materijų ir prekių yra virtualios – tad klientai nėra skirstomi pagal šalis. Tiesa, toks įspūdis žmonėms galėjo susidaryti dėl to, kad pas mus Lietuvoje pakankamai ilgą laiką vyravo „piratavimas“ – dažnas buvo linkęs žaidimus parsisiųsti ir, įveikus apsaugos barjerus, mėgautis produkcija. O ką gi būtų galima įvardyti, kalbant apie tai, kad xbox 360 žaidimai traktuojami, kaip pigesni, nei esančios alternatyvos rinkoje? Tiesą sakant, nežvelgiant į pačius naujausius konsolių žaidimus, xbox kompiuteriai tikrai gali turėti pranašumą. Pažymima, kad kainų skirtumai tikrai nėra dideli, įprastiniu atveju kainos gali skirtis dešimt, dvidešimt procentų – mažoms sumoms tai nė nepasijaučia, o dėl didesnių, tikriausiai, gal ir būtų galima pagalvoti apie tai, kad xbox kompiuteriai verti daugiau dėmesio.

Bet kuriuo atveju, mūsų rinka yra pakankamai maža, perkamumo galia nėra didelė, tad kainų skirtumai yra menki. Rinkitės konsolę pagal tai, su kuria įdomiau ir maloniau žaisti, o į kainas rekomenduojama net nesidairyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.