Atėjus pavasariui – ant dviračio

Įmonė SALASTA savo veiklą vykdo jau beveik dvidešimt metų. Tai savotiškas didžiųjų pasaulinių internetinių prekybos platformų prototipas Lietuvoje. Įmonės siūlomų prekių asortimentas – dviračiai, garso aparatūra, apšvietimo sistemų įranga, muzikos instrumentų įvairovė, žaislai bei laikrodžiai. Plataus pobūdžio prekių pasiūla leidžia garantuoti, kad ieškomą daiktą čia ras net pats išrankiausias klientas.

Salastos dviračių įvairovė

Keliauju dviračiuAtėjus pavasariui, vėl sugrįžta dviračių sezonas. Pavyzdžiui, sostinėje, dviračių transporto infrastruktūra išvystyta puikiai – orandžiniais miesto dviračiais gausiai naudojasi meisto gyventojai tiek laiksvalaikio, tiek profesinėms reikmėms. Tačiau bent truputį prijaučiantys dviračių sportui gali patikinti – kokybišką, daugybę metų tarnausiantį dviratį įsgyti nėra paprasta. Bendrovė SALASTA siūlo platų dviračių asortomentą. Kodėl? Todėl, kad bendrovei labai svarbus ekologiško transporto puoselėjimas, siekimybė padėti žmonėms tapti mobilesniems ir puoselėti sveiką gyvenimo būdą. Bendrovėje dirbantys konsultantai pabrėžia, kad planuojant įsigyti naują dviratį, labai svarbu yra sau atsakyti į kelis klausimus – koks yra jūsų galimas dviračiui skirti biudžetas, kokiu tikslu naudosite dviratį (bent jau daugiausiai), kokio intensyvumo bus dviračio naudojimas. Šiuo atveju reikia pasverti, kad itin nedidelės kainos dviratis niekada neužtikrins ilgalaikės ridos – gali tekti jį greitai pakeisti, dėl nusidėvėjusių mechanizmų. Jeigu dviratis jums reikalingas, kad šiltuoju metų sezonu juo naudotumėtės nuolatos, esant įvairioms oro sąlygoms – patartina pasiruošti kiek didesnei investicijai. Labai svarbu įvertinti, ar dviratis jums reikalingas profesionaliam dviračių sportui, ko gero, jums, kaip profesionalui, niekada nekils abejonių, kad geriau įsigyti brangesnį produktą. Jei dviratis jums reikingas laisvalaikiui ir darbiniams reikalams, turėtumėt rinktis kažką universalesnio ir lengvesnio. Svarbu įvertinti dviračio svorį, atsižvelgianį į savo kūno masę. Salastos siūlomi dviračiai – miesto, laisvalaikio, kalnų, kelioniniai, hibridiniai, plento, vaikiški, sulankstomi, elektriniai. Pastarieji itin populiarėja. Dviratyje įmontuotas varikliukas padeda reguliuoti ne tik savo darbinį procesą, bet ir mėgautis patogiu keliavimu. Dviračio kaina svyruoja nuo 1200 iki 1400 Eur, atsižvelgiant į įvairius aspektus. Dėl kiekvieno su prekių kokybe, atsiėmimo ir pristatymo politika susijusio klausimo, galite kreiptis internetinėje Salastos svetainėje nurodytais telefonais. Bendrovė atskirai parduoda ir dviračių dalis, teikia dviračių remonto paslaugas. Be to, visiems dviračių entuziastams turėtų būti svarbu ir tai, kad įmonė UAB Salasta yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos narys ir deda visas pastangas populiarinant asociacijos idėjas, skatinant dviračių verslo plėtrą, plėtojant bendradarbiavimą su užsienio asociacijomis, organizuojant mokymo ir tobulinimosi kursus bei vienyti visus asocijacijos narius įvairiems projektams. Taigi nėra jokios abejonės, kad įsigyti kokybišką dviratę transporto priemonę galite būtent iš tokios įmonės.

Salastos dviračiai keliauja į Vokietiją

Vladas iš Marijampolės yra ne tik dviračių sporto entuziastas, bet ir tiekia dviračius pažįstamų emigrantų lietuvių šeimoms Vokietijoje. „Dviračius vezame i Vokietija po to, kai draugai išsirenka mėgstamus variantus įmonėje Salasta“- pasakoja Vladas. Vyras per daugelį Salastos veiklos metų yra iš įmonės įsigijęs ne vieną laisvalaikio, profesionalų kalnų ir elektrinį dviratį. „Kadangi į Vokietiją važiuoju dažnai dėl savo vykdomo keleivių ir krovinių vežimo verslo, draugams pristatyti jų mėgstamus dviračius – vieni juokai. Be to, keliavimas dviračiais Vokietijoje yra daugybę kartų populiaresnis nei Lietuvoje. Galbūt sostinėje ir čia žmonės vietinęms kelionėms dažniau renkasi dviračius, tačiau mano gimtajame miese Marijampolėje į kostiumuotą, į savo ofisą keliaujantį verslininką daugelis pažiūrėtų keistai“- teigia Vladas. Paskutinis Vlado pirkinys – kalnų dviratis vyrams KROSS, puikiai tinkantis ekstremalioms ir ilgoms distancijoms. Beveik visi bendrovės siūlomi dviračiai Vladui gerai žinomi, todėl visus juos jis gali rekomenduoti savo draugams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.