Dantų protezavimo tendencijos Lietuvoje

Kalbai pasisukus apie dantų protezavimo tendencijas, svarbu atkreipti dėmesį ir į užsienio rinką. Kodėl Lietuvoje populiarus dantų protezavimas, o užsienio rinka renkasi naujesnes ir populiaresnes tendencijas.

Lietuvoje populiaru būdai, kurie jau daug metų yra rinkoje, yra užtikrinti ir puikiai žinomi visuomenėje. Tiesa pastebima ir tai, kad pacientai vis dažniau renkasi kitas dantų protezavimo alternatyvas, tokias kaip implantavimas. Tiesa dantų protezavimo kaina šiuo atžvilgiu lietuviams yra daug patrauklesnė nei, kad minėtų implantų. Dantų protezų kaina yra beveik dvigubai mažesnė, nei kad implantų.

Užsienio rinka daug labiau linkusi bandyti naujesnes, technologiškai pažengusias technikas, kurios garantuoja, kad viskas bus atlikta be priekaištų, tarnaus ne vienerius metus. Tačiau, kainos kurios garantuoja tai, ne visada yra patrauklios lietuvaičiams, ir daugelis jų grįžta į Lietuvą atlikti galbūt senesnių procedūrų, tačiau už ženkliai mažesnes kainas.

Grįžtant prie tendencijų Lietuvoje atsirandant daug naujų būdų tvarkyti savo dantis, populiariausias vis dėl to išlieka dantų protezavimas. Kodėl būtent jis? O todėl, kad atsižvelgus į šiandienos žmonių gaunamas pajamas, dantų protezavimo kaina yra pagrindinis rodiklis, kodėl būtent ši procedūra yra populiarumo viršūnėje. Daugelis šalies gyventojų vis dar negali sau leisti brangesnių technologijų. Dantų protezavimo kaina kai kuriems šalies gyventojams taip pat nėra pigi, tačiau jie gali kreiptis į valstybinę ligonių kasą, kuri suteikia galimybę žmonėms negalintiems sau leisti šios procedūros, šiek tiek palaukus toliau mėgautis gražia šypsena.

Protezavimas-implantavimas paslaugos

Užsienio šalių tendencijos

Pažiūrėjus ir pasidomėjus užsienio šalimis, galima matyti šiek tiek kitokias tendencijas nei lietuvoje. Svetur populiarėja plokštelės, kurios uždengia dantis, sukuria tikrų dantų imitaciją, šypsena tampa daug baltesnė, tačiau dažnai būtent tokioms plokštelėms yra pažeidžiami natūralūs žmonių dantys, todėl kad jie turi būti užmaunami ant senųjų. O jei kalbant apie dantų protezavimo kainą svetum, pastebima tai, kad tokia procedūra tampa vis mažiau populiari, užsienyje jos vietą užima dantų implantacija. Tačiau tai procedūra kainuojanti didesnius pinigus, bet paminėkime ir tai, kad svetur gyvenančių žmonių pajamos yra kur kas didesnės nei mūsų šalies gyventojų. Ir tai daro labai didelę įtaką, kodėl dantų tvarkymo skirtumai tam tikroje šalyse labai skiriasi. Taip pat ir tam tikrų procedūrų kainos skiriasi būtent dėl gaunamų pajamų skirtumų.

Lietuviai grįžta iš užsienio šalių savo šypseną tvarkyti į gimtąją šalį, nes joje beveik visos odontologijos paslaugos kainuoja ženkliai mažiau nei šalyje, kurioje jie gyvena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.