Darbas Vilniuje studijuojant – ar įmanoma tinkamai suderinti studijas su darbu, kad nei viena sritis netaptų vykdoma kitos sąskaita?

Vilnius visiems esą kuo puikiausiai žinomas, kaip mūsų šalies sostinė – vis dėlto, būtų galima atlikti tokią pačią prielaidą, kalbant ir apie tai, kad galimai šis miestas tuo pačiu esą ir numeris 1 vieta, skirta studentams? Iš tiesų, būtų galima pastebėti tai, kad dauguma absolventų, nusprendę studijuoti, dažniausiai pasirenka mūsų šalies sostinę, tikėdamiesi, kad mokymo kokybę, o tuo pačiu ir gyvenimo perspektyvos, esą lengviausiai ir optimaliausiai pasiekiamos šiame mieste.

Darbas studentuiVis dėlto, vilčių turėjimas, jeigu būtų galima taip pasakyti, bei potencialas, taip pat turi savo kainą. Norime pastebėti tai, kad dauguma studentų atvažiuoja iš ženkliai mažesnių miestelių, ir žinant brangesnę gyvenimo kokybę, tėvams išlaikyti vaiką sostinėje kai kuriais atvejais tampa itin sudėtinga užduotis. Kad ir kaip ten bebūtų, tai tikrai neleidžia daryti prielaidos, kad vaikas Vilniuje studijuoti negalėtų – tiesą sakant, darbas Vilniuje taip pat esą įmanomas, ir dauguma studentų savanoriškai, siekdami ne vien tik, kad sumažinti rūpesčius tėvams, tačiau taip pat ir trokšdami papildomai užsidirbti ir susitaupyti, ieško individualių darbo vietų.

Būtent šiandienos darbe ir norėtume sėkmingai pasiaiškinti, ar darbas Vilniuje galėtų būti derinamas su studijomis. Kitaip tariant, ar tik nebūtų taip, kad vieno dalyko pasirinkimas būtų vykdomas kito sąskaita, kaip yra teigiama mūsų krašto liaudyje? Viliamės, kad informacija, kuria pateiksime, sugebėsime jaunuoliams tinkamai nupiešti egzistuojantį vaizdą sostinėje ir galimai susidėlioti planus sekantiems metams.

Realiai žiūrint, būtų galima pradėti nuo tos minties, kad esą šimtai įvairiausių vietų, kurios vien tik studentų ir teieško, siekdamos padėti jiems užsidirbti papildomų pinigų. Darbas Vilniuje studentui, tiesą sakant, gali būti randamas nesunkiai, ypač, jeigu kalbėtume apie neakivaizdines studijas. Kad ir kaip ten bebūtų, ir nuolatinių studentai sugeba tinkamai derinti darbovietėje praleidžiamą laiką ir paskaitose, mokantis ir panašiai – šiuo atveju, viskas labiau priklauso nuo to, kokie esą jūsų poreikiai, ir kokios esą ambicijos, kadangi visuomet galima rasti laiko tam, kas iš tiesų domina ir, kam reikia. Kad ir kaip ten bebūtų, tikrai ne visos darbo vietos gali jums pasiūlyti pastarąsias sąlygas, kadangi dauguma kompanijų siekia rasti žmonių, galinčių dirbti pilnu etatu – vis dėlto, tai tikrai nesumažina tikimybės, kalbant apie darbo radimą, o be viso to, tai tikrai ir neleidžia daryti prielaidos, kad sostinėje darbas studentams esą neįmanomas – viską pasiekti galima, paprasčiausiai paskirkite tam pakankamai laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.