Išvaliau patvorį

Padangas surenkame iš patvoriųPrieš žiemą visada noriu išsivalyti patvorius ir nusivalyti gatvę, nes po žiemos ir taip labai daug visko prisikaupia ten, tai bent kažkiek geriau iš anksto pasimažinti darbus. Žinote, kai šiais laikais padangos internetu užsakomos, kai daugybė paslaugų vyksta skaitmeniniu ir nuotoliniu būdu, kai visai nereikia eiti iš namų, tai man labai keista, kad tokius darbus vis dar turi atlikti žmogus pats, su savo rankomis. Tačiau bent jau man tai tenka daryti, nes patikimų darbuotojų ir darbininkų šiame miestelyje nėra, o norisi išsirinkti iš griovių visokias padangas šiukšles ir butelius.

Ką randu patvory

Taigi, patvory randu visokių nesąmonių. Pats nemėgstamiausias dalykas būna ten gulinčios padangos. Jas sunku iš ten ištraukti, nors nuridenti į griovį, esu tikra, tikrai labai lengva. Nesmagu yra ir tai, kad jos dažnai pastovėjusios jau būna su vandeniu, taigi, dar labiau apsunksta, o norint jas iškrapštyti, visada tenka apsilaistyti tuo vandeniu. Aišku, ten mėtosi ir kitokios šiukšlės.

Kur iš tikro reikėtų dėti

Nežinau, ar čia žmones taip apakina ta idėja, kad padangos internetu užsakomos, ar dėl kokių priežasčių, bet pastebiu, kad nuolat kartojasi tas pats dalykas. Kuo labiau modernėja gamyba, tuo prasčiau pasireiškia išmetimas. Tad norėčiau pateikti paprastą ir aiškų gidą, kaip ir kur reikia mesti savo šiukšles. Manau, kad pakabinsiu tokią specialią lentą prie savo tvoros, kur kokias šiukšles reikia mesti. Kaip jaučiasi tie, kurie pas mus meta tas padangas? Ar jiems atrodo, kad čia apleista teritorija, todėl galima mesti, ką nori? Ar jiems atrodo kitaip – kad čia yra blogas darbas, tiesiai žmonėms į kiemą, tačiau jie suvokia, kad jie neturi jokios sąžinės ir tiesiog daro tam tikrą dalyką tik todėl, kad padarytų. Ir niekas daugiau nesvarbu. Pavyzdžiui, padangas reikėtų vežti į sąvartyną, o taip pat yra ir specialios tarnybos, kurios išmeta ir surenka tokius dalykus. Tereikia paskambinti ir paprašyti, kad atvažiuotų ir susirinktų. Butelius reikia priduoti, kuriuos galima, o kitus reikia mesti į stiklo šiukšlių dėžę. Kitus popierius ir celofanus rūšiuoti atitinkamai. Lavonus reikia pristatyti į policijos komisariatą arba mesti į upę, o seną buitinę techniką (pavyzdžiui, šaldytuvą) taip pat atiduoti toms įmonėms, kurios pačios atvažiuoja ir išsiveža. Mano namų patvoriai tikrai nėra tas sąvartynas, į kurį reikia viską versti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.