Geriausios UAB Meistro kodas siūlomos polikarbonatinės stogo dangos

Norint pasiekti gerų rezultatų užsiimant sodininkyste ar daržininkyste, svarbu pasirinkti tinkamas procesui reikalingas priemones. Ir visai nesvarbu, ar esate mėgėjas ar profesionalas sodininkas, labai svarbu, kokį kokia danga padengsite savo šiltnamį. Lygiai taip pat, jei norite savo sode įsirengti pavėsinę ar sandėliuką, jo tvirtumui bene didiausią įtaką turi stogo pasirinkimas. Įmonė UAB Meistro kodas bene daugiausiai Lietuvoje šiltnamių ir plastiko dangų parduodanti įmonė, siūlo platų stogo dangų pasirinkimą. Šiandien plačiau aptarsime kanalinį polikarbonatą.

Kanalinis polikarbonatas – geriausias pasirinkimas jūsų šiltnamio stogui

Kanalinis polikarbonatas ypač patvari ir ilgaamžė medžiaga, puikiai tinkanti dengti stoginėms, šiltnamiams, pavėsinėms ar orandžerijoms. Medžiagos išskirtinumą lemia atsparumas stipriems smūgiams bei lengvas apdirbimas. Tai medžiaga, kurios neveikia net intensyvūs saulės spinduliai bei didžiausių amplitudžių temperatūros skirtumai. Šios medžiagos lakštai išgaunami, naudojant ekstrudinį metodą, yra atsparūs bet kokiems smūgiams ir yra itin lengvai sumontuojami ant bet kokių plokštumų. Terasoms ši dangai dažnai pasirenkama dėl puikių apsauginių savybių, ypač siekiant, kad lauko baldai ar sodo aksesuarai visada būtų apsaugoti nuo kritulių bei vėjo. Šiltnamiams bei orandžerijoms ši danga ypač tinkama dėl puikios temperatūrų cirkuliacijos, natūralaus „kvėpavimo“ užtikrinimo. UAB Meistro kodas meistrai įsitikinę, kad ši danga bene geriausiai apsaugo nuo kenksmingų ultravioleto spindulių bei drėgmės, tačiau taip pat neapkrauna statinio ir suteikia lengvumo pojūtį. Būtent todėl šios dangos pritaikymas yra ypač platus, pradedant terasų stogų, šiltnamių, orandžerijų dengimui, baigiant, gyvenamųjų namų, žiemos sodų bei automobilių pastogių dengimui. Į specialistus galite taip pat kreiptis su savo individualiais sumanymais. UAB Meistro kodas specialistai neabejotinai kanalinį polikarbonatą pritaikys prie jūsų fantazijoje gimusio statinio stogo ar lango. Galėsite pasirinkti tiek individualios išmatavimus, tiek spalvą, tiek skaidrumą bei degumo klasę.

Diamonds polikarbonatas – UAB Meistro kodas klientų išrankiam skoniui

UABB Meistro kodo gaminiaiDiamonds polikarbonatas pasižymi nuo kanalinio polikarbonato skiriasi nedaug. Pagrindinė medžiagos savybė yra šešiakampis bangavimas, vizualiai dangai suteikiantis išskirtinę išvaizdą, suteikia galimybę žaisti spalvomis, natūraliais saulės spinduliais išgauti įvairius šviesos lūžimo kampus. Tokie lakštai yra dar kietesni ir tvirtesni, atlaikantys dar didesnes apkrovas. Deimantinio paviršiaus imitacija ne tik maloni akiai, bet ir užtikrina puikų naudingos šviesos pralaidumą. Danga taip pat pritaikoma gyvenamųjų namų stogams, pastogėms, pavėsinėms, automobilių pastogėms, fasadams ir jūsų pačių fantazijoje gimusiems projektams. Lakštų storis siekia 2.8 mm, kaina priklauso nuo lakštų ilgio. Galima pasirinkti tiek skaidrius, tiek matinius paviršius. Be abejonės, šiai dangai taip pat skiriama dešimties metų garantija, tiesiog reikia atkreipti dėmesį, kad produktas bus laikomas normaliomis sąlygomis, atsižvelgiant į UAB Meistro kodas specialistų rekomendacijas. Stogų, kurių dengimui buvo naudotas tiek diamonds polikarbonatas, tiek kanalinis polikarbonatas, pavyzdžių rasite įmonės internetinės svetainės kataloguose.

Gaminiai iš korėto polikarbonato

Šiek tiek apie kitas UAB Meistro kodas siūlomas stogų dangas

Nors akrilas šiltnamiams, orandžerijoms, pavėsinėms ir stoginėms dengti, anot atstovų, pasirenkamas kiek rečiau, tai taip pat itin patvari ir tvirta medžiaga. Ja dažniausiai dengiami statiniai, kuriems būtinas didelis šviesos pralaidumas ir yra būtina užtikrinti erdvinį įspūdį. Danga puikiai sulaiko įvairaus stiprumo kritulius. Akrilas yra puikus pasirinkimas, statantiems ilgaamžius statinius, kadangi medžiaga yra itin atspari senėjimui, nekeičia spalvos. Gaminant lakštus pasitelkianti speciali technologija, kuri suteikia dar daugiau atsparumo smūgiams savybių.

Labai kokybiški ir populiarūs yra PVC lakštai. Jie, kaip ir kanalinis polikarbonatas, yra labai tinkami skaidrių pavėsinių, automobilių pastogių ir terasų dangai. Ši produkcija pasižymi santykinai nedidele kaina, yra pritaikyti įvairiausioms oro sąlygoms bei mechaniniams procesams. Lakštus galima rinktis skaidrius ir brondzinius, galima konsultuotis su specialistais ir pasirinkti pagal reikiamus išmtavimus. Vertėtų prisiminti, kad šį produktą vertėtų sandėliuoti pagal UAB Meistro kodas specialistų rekomendacijas, patalpoje, kurioje užtikrintas ypač geras vėdinimas (Daugiau informacijos cia).

polikarbonatas

Kaip ir jau aptartos dangos panašiomis savybėmis pasižymi ir poliesteris. Jis parduodamas rulonais, patogiai supakuojamas, yra galimybė įsigyti įvairių spalvų. Lakštų paviršius taip pat gali būti dviejų pobūdžių – lygus arba banguotas. Sandėliuoti medžiagą taip pat patariama, atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas, užtikrinti, kad sandėliavimo patalpoje būtų gera oro vintiliacija bei pakankamai vėsu.

UAB Meistro kodas siūlo ir organinio stiklo dangas. Tai medžiaga,pasižyminti dideliu termoplastiškumu. Šios medžiagos gamybai naudojamas ekstrudinis metodas. Priešingai, nei prieš tai pristatyti pluoštai, organinis triklas gali būti naudojamas ir pastatų viduje ir yra nesunkiai priderinamas prie interjero dizaino. Kadangi medžiaga gali paryškinti įvairias erdvių optines savybes, galima formuoti erdvių pojūtį, formuoti interjero privalumus. Neveltui jis dažnai pritaikomas gaminant reklamas, įrenginėjant dušo kabinas, stiklinant baldus, formuojant vitrinas, atliekant langų ir durų apdailos darbus.

Įmonės UAB Meistro kodas internetiniame puslapyje galite rasti katalogą su visomis aptartomis dangomis ir išsirinkti sau tinkamą. Produkcijos spektras ypač platus, o ir tinkamas pasirinkimas reikalauja žinių ir techninio išmanymo. Turėkite omenyje, kad norėdami įsigyti didesnį medžiagų kiekį, visada galite pirkti lizingu. Nedvejokite ir pasitarkite su bendrovės specialistais ir meistrais, jie padės jums atsakyti tiek į visus techninius, tiek į administracinius bei į apmokėjimo klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.