Maistas šunims – kaip pasirinkti?

Geras šunų maistasVisiems gerai žinoma, kad po šaltojo sezono kievienas organizmas yra daugiau ar mažiau nusilpęs, todėl būtina didinti suvartojamų naudingųjų medžiagų ir vitaminų kiekį. Dažniau vartojami maisto papildai, vis dažniau pasirenkamas pilnavertis maistas. Tai svarbu ne tik žmonėms. Kiekvienas savo augintinį mylintis ir juo besirūpinantis šeimininkas, atėjus pavasariui turėtų susirūpinti ir savo augintinio organizmo stiprinimu. Didžiulės gyvūnų sveikatai ir gerovei reikalinga produkcija prekiaujančios įmonės VETFARMAS siūlomas maistas sunims pasižymi vitaminų ir mineralų gausa. Toliau plačiau pristatysime bendrovės produkciją.

VETFARMAS- ne tik maistas ir papildai šunims

VETFARMAS tiekia maistą, pašarą maisto papildus, vitaminus ir priežiūros prekes smulkiems ir stambiems ūkininkams, veterinarijos klinikoms ir tiesiog naminių gyvūnų augintojams. Veterinariniai medikamentai, vitaminai, mineralai, žaliavos ir įvairiausi priedai pašarams yra tokios aukštos kokybės, kad įmone patenkintų klientų ratas plečiasi sparčiai. Konservuotas ėdalas šunims My LORD, skirtas skirtingų amžiaus grupių ir veislių šunims ne tik taps jūsų augintinio mėgstamiausiais pietumis, bet kokybiško maisto naudą organizmui netrukus parodys labiau žvilgantis kailis, sustiprėję šuns sanariai ir kaulai, didesnis energijos kiekis ir sotumo jausmas. Tą patį galima pasakyti ir apie sausą ėdalą šunims. Bendrovės mėgstamiausias tiekėjas Josera siūlo platų katalogą visaverčio, įvairaus plauko, amžiaus grupių ir veislių šunims tinkančio sausio ėdalo. Čia taip pat galite įsigyti šunų maisto, skirto dietiniu rėžimu besimaitinantiems augintiniams, turintiems problemų su sanariais arba jautrų skrandį turintiems keturkojams. Natūralūs produktai sveikatai, nesvarbu – žmogaus ar gyvūno – yra būtini, norint apsisaugoti nuo ligų, dirglumo energijos stokojimo. Bendrovėje VETFARMAS galite įsigyti ir savo šuns sveikatą stiprinti baltymais, vitaminais kailiui, įvairiausiais sveikatą stiprinančiais aliejais.

Šunims – ne tik maisto papildai, bet ir alus ?

Maistas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Tam žmogus sukūrė skanėstus, saldumynus, skaniausius gėrimus. Šiandien savo augintinį mylintis ir lepinantis šeimininkas skanėstu gali nustebinti ir savo augintinį. Skanėsta gali būti įvairūs kremzliniai kaulai, džiovintos kiaulės ausys, kanopos, skrandukai, įvairiaspalviai ir įvairiaskoniai mineraliniai pagaliukai ar kitas originaliai pateiktas maistas sunims.. Visai neseniai atsiradusi naujovė – specialiai šunims sukurtas alus. VETFARMAS parduodamas alus šunims Chicken – tai vištienos skonio buljonas, supilstytas į natūraliai alaus formos buteliukus, žinoma, be jokio alkoholio. Prekė pasižymi šmaikščia pakuote, akiai maloniomis etiketėmis, todėl tai bus ne tik jūsų šuns mėgstamas gėrimas, bet gali būti ir šmaikšti, originali dovana bet kuriam gyvūnų mylėtojui. Galima rinktis vištienos ir jautienos skonio. Kadangi tai natūralus bulijonas, jis teigiamai veikia šunų virškinimo sistemą, suteikia sotumo jausmą, gerina virškinimą bei apetą. Alų šunims sukūrė amerikiečių gyvūnų mylėtojai ir šis netrukus tapo itin populiaria preke, išplitusia visame pasaulyje. Produktui reklamuoti sukurta nemažai šmaikščių reklamų, apie vakare prie televizoriaus sėdinčius ir alų gurkšnojančius vidutinio amžiaus viriškį ir labradorą. Būtina paminėti apie bendrovės platinamus vitaminus šunims, vaistus nuo erkių ir parazitų, odos purškalus nuo išsausėjimų ar odos erkučių, preparatus sanariams ir kaulams stiprinti. Turėdami klausimų ar pageidavimų, visada galite kreiptis į VETFARMA dirbančius konsultantus bei veterinarijos specialistus. Būdami tikri, kad atstovauja geriausius ir garsiausius pasaulinius gyvūnų prekių ir maisto produktų bei papildų gamintojų prekių ženklus, tiek internetu, tiek telefonu arba gyvai, VETFARMA specialistas padės jums išsirinkti geriausią prekę, atsižvelgiant į jūsų augintino veislę, dydį, svorį, kailio tipą, alergiškumą, bendrą sveikatos būklę bei skonį. Puiki kainų įvairovė, šunų maisto pakuočių dydžių įvairumas, tikrai padės pasirinkti pačią tinkamiausią prekę.

Taigi, norite nudžiuginti savo augintinį ir patys džiaugtis, matydami jį sveiką ir energingą – maisto papildus šunims ir maistą šunims įsigykite VETFARMOJE.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.