Gimtadienio šventė – ant batutų

Šventė vaikamsManote, kad gimtadienio proga batutai gera pramoga gali būti tik vaikams? Klystate. Šių laikų jauni ir vyresni suaugę žmonės lygiai taip pat gali pramogauti ir linksmintis ant batutų.

Penkių draugių šventė

Taigi, batutai tapo didžiausiu Dovilės gimtadienio šventės akcentu. Ji iš anksto mus visas (tik merginas) sukvietė susitikti prie parduotuvės 19 val. Liepė nevėluoti, nes po to, akivaizdu, turėjome eiti ten, kur užsakyti batutai. Tai yra labai geras ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Kaip paaiškėjo. Aš negalėjau patikėti, kad einame į tokią keistą vietą, juk tai skirta vaikams. Tačiau vėlų vakarą vaikų jau beveik nebebuvo ir batutai linksmino suaugusius žmones. Buvo nepaprastai geras jausmas pakilti aukštai aukštai, o paskui ir vėl nusileisti. Pirmasis jausmas padėjus kojas ant batuto – kad mane kažkas kelia į viršų. Tai taip neįprasta, taip keista. Juk prieš tai aš ėjau žeme, kuri manęs nekėlė. Na o štai dabar staiga – jau skrendu į viršų kaip kokia raketa. Tai taip keista. Tačiau tai yra įmanoma. Taigi, batutų poveikis toks, kad jie greitai ir smagiai kelia į viršų. Jeigu nori šokinėti ant batuto, visai neturi būti vaikas. Iš viso, kyla klausimas, kodėl yra sureikšminami būtent vaikai, kodėl mes dažnai galvojame, kad tai tik jiems tinkanti pramoga. Juk batutus gali mėgti visi ir jais mėgautis gali visi.

Po batutų – kitos linksmybės

Aišku, yra ir daugiau smagių dalykų be batutų. Tai pirmiausiai yra susitikimas su draugėmis. Visos buvome jau gana seniai matęsi, todėl norėjosi pagaliau visoms normaliai pasikalbėti, pašokti, paūžti ir padaryti kitus dalykus, kuriuos daro draugės susitikę. Batutai tikrai nebuvo tokia sportinė veikla, po kurios būtum labai suprakaitavęs ir sušilęs. Jie pareikalavo šiek tiek fizinio aktyvumo, bet nebuvo taip jau beprotiškai sudėtingi. Buvo smagu kilti į viršų, ir aš aišku šiek tiek pajudėjau, bet ne per daugiausiai. O kas buvo po batutų? O po jų – mes ėjome į barą. Patraukėme tiesiai į senamiestį, kuriame yra mūsų visų pamėgti barai. Buvo labai daug kalbos prie arbatos puodelio ir prie bokalo, visi turėjo, ką aptarti, visi jautėsi laimingi ir smagiai bendravo tarpusavyje. Tačiau kol kas buvo neaišku, kaip grįšime. Laimei, vėliau atvažiavo ir mūsų iškviestas taksi ir visas išvežiojo į namus. Tai buvo įsimintinas gimtadienis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.