Gražūs antakiai suteiks veidui ryškumo

Gražesni antakiaiKeičiasi ne tik drabužių, avalynės, šukuosenų mados, bet keičiasi ir antakių mados, kai formuojame moterišką makiažą. Štai kodėl tokios paslaugos kaip microblading gali tapti tikru sienas pramušančiu įrankiu moterų grožio rinkoje. Ir visai nesvarbu, ar jums reikalinga microblading London, ar ieškote, kas išpešiotų antakius kur nors Vilniuje. Antakiai, kad ir kaip galvotume, neabejotinai yra svarbi išvaizdos dalis, galinti nulemti labai daug įvaizdžio aspektų.

Ką reikėtų žinoti apie antakius

Žvelgiant per istorinę prizmę, galima pastebėti, kad antakių madose būta įvairių skirtingų periodų. Tarkime, kai dabar matome Leonardo da Vinci garsųjį paveikslą Monos Lizos, atrodo, kad ten nupiešta tiesiog paprasta kaimietė be antakių. Tai, kad ji neturi šio akcento, mums atrodo prasčiokiška. Tačiau iš tiesų taip nėra, nes mes vertiname grožį pagal dabartinius standartus. Jeigu patyrinėtume daugiau to meto dailės, pamatytume, kad tiesiog tuo metu būdavo tokie grožio standartai ir nebuvo gražu ryškūs antakiai. Galimai moterys juos skusdavo, pešdavo ar balindavo. Dar prieš 20 metų matome madą, kada moterys būdavo išvis tarsi be antakių, tik su nupieštais. Galima įsivaizduoti, kad toks kontūravimas būdavo atliekamas nuskutant esamus antakius ir nupiešiant naujus. Ne koks vaizdelis atrodo dabar, bet tais lakais – karščiausia mada. Seniau, hipių laikais, pastebėsime vešlius ir visiškai kaip gamtos sutvertus antakius. Dabar madingi ryškūs antakiai, tačiau ne visai natūralūs, ir ne visai dirbtiniai. Jų forma ir spalva gaunama naudojant specialius dažus, pieštukus. Forma namuose dažnai padaroma pinceto pagalba, tačiau stilistai ir kosmetologai pataria taip nedaryti. Jau geriau formą išgauti nuskutant tam tikras vietas, mat nuolat pešiojant plaukus, galimaprieiti nepageidaujamą rezultatą, kai visiškai visa antakių forma būtų nudribusi, dėl nuolatinio odos tampymo.

Skirtingos antakių rūšys

Geriausia visada kreiptis į specialistus, kurie atlieka vienokias ar kitokias antakių korekcijos, gražinimo procedūras. Ką galima gauti kosmetologo kabinete? Pirmiausiai jums būtų galima surasti geriausiai tinkančią antakių formą. Kokie antakiai geresni? Švelnūs riesti, ar kampuoti? Jeigu jie labai greitai ir vešliai želia, tuomet norint suformuoti tinkamus antakius, būtų naudojamas lazeris. Dažniausiai formuojant antakius, atsižvelgiama į jų prigimtį. Labai vešlių antakių savininkams ir paliekami dideli charakteringi, tačiau gražiai pakoreguoti antakiai. Silpnesniųjų savininkams išlenkiama plonesnė, prie veido bruožų tinkanti antakio juostelė. Visa tai galima pasidaryti ilgalaikiam arba trumpesniam terminui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.