Pro užstrigusį langą – nukirstas vaizdas

Ką matote per langą, kai jam reikalinga roller shutter repairs London? Ar matote tą patį, ką visada, nes žaliuzė pasikėlusi į viršų, ar nematote nieko, nes ji nusileidusi iki apačios? O gal plantation shutter repair rodo, kad roletasužsikirto iki pusės? Jeigu taip, turėtumėte pamatyti, kaip atrodo vaizdas pro langą ir papasakoti. Pastebėjome, kad užsikirtus langui, matome labai įvairaus tipo vaizdus, kurie gali būti prilyginami skaitmeninėms nuotraukoms, kurios nebūna „užsikrovę“ iki galo. Jų matome tik tam tikrą dalį. Imame keletą langų su užstrigusiomis žaliuzėmis ir pasakojame jums, ką per jas pamatome.

1 langas

AlertTai paprastas Žirmūnų daugiabučio langas. Šiame bute yra skirtingi roletai ir skirtingos žaliuzės, jie visi yra surinkti iš skirtingų komplektų. Čia atsikraustę studentai sako, kad neplanavo kažko labai keisti ar investuoti į buto gražinimą, kadangi planuoja čia gyventi tik iki pavasario. Todėl ir tie roletai buvo paimti tikrai ne iš rinktinių parduotuvių. Vienasroletas buvo jau bute, kai į jį atsikėlė studentai gyventi, kitą roletą jie tiesiog pasiėmė per skelbimą, kai žmonės dovanojo tokio tipo nereikalingus daiktus. Iš pradžių viskas veikė gerai, o netrukus tas roletas, kuris buvo padovanotas, ėmė krėsti kvailystes. Akivaizdu, kad gal ne be reikalo žmonės jo ir atsisakė, juk roletas tikrai galėjo būti ir anksčiau užstrigęs. Taigi, dabar per užstrigusį langą matome tik pusę vaizdo. Nematome dangaus, nematome kieme augančių ąžuolų šakų viršaus, nematome net paskutinio aukšto priešais esančio daugiabučio. Tačiau manome, kad vis tiek matome gana nemažai, ir tai net labai neišdarko žmonių vaizdo.

2 langas

Šis langas yra Senamiesčio rūsyje, kuris įrengtas kaip butas. Kartais čia prabėga kokia nors milžiniška žiurkė, bet šiaip vis tiek visas rūsys atrodo pilnai įrengtas kaip gyvenamoji vieta. Čia taip pat gyvena studentė. Pirmame rūsio kambaryje gyvenanti Jurga sako, kad yra visiškai normalu, kai naktimis girdi žmones einančius iš barų, garsiai kalbančius. Kartais jie net pasilenkia ir bando pažiūrėti, kas čia gyvena, kas čia apsistoję. Tačiau jie patys sako, kad to nedaro. Dabar, kai sugedo žaliuzė, esanti ant lango, jau matome ne tik daug. Ir anksčiau matydavosi tik šaligatvis ir juo kulniuojančios kojos, o dabar čia matosi tik patys batų padai ir batelių kulniukai, ir žemiausiai išdygusios šaligatvio piktžolės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.