Ką daryti, jei norite pirkti naują telefoną?

Nustatyta, kad telefoną geriausia keisti kas keletą metų. Net jei jis ir veikia nepriekaištingai, tenka pripažinti, kad vieniems atsibosta jų modelis, o kitus domina nauji parametrai bei galimybės, kurias siūlo pažangesnių modelių mobilūs telefonai. Tačiau išsirinkti nėra taip paprasta: šiandieninė pasiūla tokia plati, kad neretai apsisuka galva, o nusipirkę telefoną pastebime, kad jis ne visai toks, kokio norėjome. Kaip rinktis teisingai ir į ką atsižvelgti perkant naują telefoną?

Mano telefonasVisų pirma, turėtumėte išsiaiškinti, kokio tipo telefono norite: ar jums reikalingas klasikinis mygtukinis telefonas, ar vis dėlto domina modernesnės technologijos išmanieji mobilūs telefonai. Nors didesnė dalis žmonių renkasi išmaniuosius telefonus, siūlančius begalę funkcijų bei galimybių jais pakeisti net ir visagalius kompiuterius, tam tikrais atvejais žmonėms pakanka ir klasikinio telefono. Pavyzdžiui, dirbantiems sunkiomis sąlygomis, kuomet būtina atspari, ilgo baterijos veikimo ryšio priemonė. Įprasti mobilūs telefonai vis dar naudojami ir senyvo amžiaus žmonių bei verslininkų, kuriems nereikalingos kitos funkcijos, o svarbiausia – galimybė ilgai ir betarpiškai bendrauti su klientais nesibaiminant, kad vos po keleto valandų telefonas išsikraus.

Dar vienas svarbus veiksnys – ekrano dydis ir raiška. Šiuo metu populiariausi 5 colių įstrižainės ekranai. Žinoma, jei jūs telefoną dažnai naudojate kaip kompiuterio pakaitalą: juo skaitote laiškus, vertinate projektus ir pan., rinkoje populiarūs ir 5,5 colių įstrižainės ar didesni mobilūs telefonai. Nuo raiškos priklauso tai, kokį vaizdą matysite telefono ekrane. Kuo didesnė raiška, tuo jis detalesnis ir tikslesnis. Tai reikalinga tiems, kurie dažnai žaidžia žaidimus, naudoja įvairias programėles, stebi video medžiagą.

Labai svarbu įvertinti procesorių bei operatyviąją atmintį. Nuo jų priklauso tai, kaip greitai veiks jūsų telefonas. Paprastai pakanka 2 GB operatyviosios atminties, o mobilūs telefonai, kurių procesoriai yra 2–8 branduolių ir atitinka aukštus standartus, paprastai kainuoja brangiau.

Šiek tiek išsiblaškiusiems bei negalintiems užtikrinti maksimalios telefono apsaugos, būtina atkreipti dėmesį į tai, ar mobilūs telefonai, kurie traukia akį, yra pakankamai patvarūs. Jei renkatės išmanųjį telefoną, turite suvokti, kad jis pakankamai trapus, o jo sugadinimui gali užtekti vieno smūgio. Tokiu atveju rinkitės telefoną, kuris padengtas specialia medžiaga, pavyzdžiui, stiklu, ir yra atsparus vandeniui, dulkėms bei kitiems išoriniams aplinkos veiksniams.

Nuoroda: https://fortakas.lt/mobilieji-telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.