Ką dovanoti per gimtadienį moterims?

Dovanų idėjosVisada draugei, sesei ar mamai reikia ieškoti originalios gimtadienio dovanos, nes dovanoti tą, ką jau seniai kažkas turi, nesinori. Kas galėtų būti tos gražios ir įsimintinos dovanos moterims?

Išgraviruoti linkėjimai prie dovanos

Geras būdas parodyti savo šilumą, džiaugsmą ir meilę – prie dovanos, kurios žmogus nori, pridėti asmeninį linkėjimą. Atvirukai – jau labai nuvalkiotas reikalas. Kiek daug atvirukų išsaugojate patys? O jeigu ir saugojate, tai kur nors dulkėtuose vokuose, kurių niekada net ir neliečiate. Su jais nėra taip patogu, jie atsibosta. O jeigu kraustotės iš buto į butą, visada kyla ta dilema, ką gi dabar daryti su tais atvirukais, vežtis kartu, ar palikti… Tačiau išgraviruotas linkėjimas ant taurės, ant nedidelio pakabuko, peiliuko, raktų pakabuko, atidarytuvo ar kito daikto – tai ir papildoma dovana – daiktas, ir mielas asmeninis priminimas apie jūsų draugystę.

Nepamirškime gėlių

Visais atvejais dovanojant dovanas galima pagalvoti ir apie gėles. Gėlių geriau nedovanoti tik tada, kai moteris griežtai yra pareiškusi, kad jų nemėgsta. Ir taip pat, kai nėra patogių sąlygų gėlių dovanojimui. Pavyzdžiui, jūs susitinkate mieste, paskui dar eisite į koncertą, vakarieniauti ir pan. Tuomet tikrai nepatogu tas gėles nešiotis. Tačiau vėlgi galima grįžti prie ankstesnio varianto ir pagalvoti tiesiog apie mielų išgraviruotų smulkmenų dovanojimą.

Daiktai, kurie bus naudingi, ir primins apie jus

Galima graviruota dovana pateikti ir pagrindinį daiktą, kurį dovanojate. Galbūt tuomet tai jau bus nebe smulkmenėlė už 1 eurą, o kažkas rimtesnio. Gal koks geras didelis puodas. Gal dviratis ar taip dabar madingas paspirtukas. Gal kokie nors įrankiai, įranga namams, baldų komplektas, didelė graži vaza ar gražus laikrodis. Visada galima ir dovanoti juvelyrinius dirbinius iš prabangių metalų. Tai geros dovanos moterims, tačiau čia jau tikrai teks pagalvoti apie tai, kaip jas suasmeninti. Geriausias būdas – taip pat ant jų graviruoti linkėjimus, sveikinimus, metus, kuomet yra padovanota ir pan.

Pasidomėkite, ko tikrai nemėgsta – ir to nedovanokite

Svarbus dalykas prieš renkant dovaną – pasidomėti, ko moteris iš tiesų nemėgsta. Gal paaiškės, kad negali pakęsti bet kokių indų ar reikmenų virtuvei. O gal sužinosite, kad raktų pakabukus iškart išmeta į šiukšlių dėžę, nes jų turi krūvas ir nenaudoja. Tokia informacija praverčia, kad netyčia nepadarytumėte meškos paslaugos ir nepadovanotumėte to, ko visai nereikia, ir visai nesinori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.