Ką reikia žinoti apie baidarių nuomą?

Pramogos su baidarėmis darosi vis populiaresnės su kiekvienais metais. Jeigu ir jus domina baidarių nuoma, tai metas apie tai sužinoti daugiau. Planuojantys plaukimą gali rinktis iš daugybės maršrutų. Ką reikia apie tai žinoti?

Šiuo metu Lietuvoje yra labai daug baidares nuomojančių žmonių. Kiekvienas, kuris nori plaukti, gali surasti tinkamas paslaugas. Tiesa reikia pradėti nuo maršruto pasirinkimo. Jų yra labai daug, todėl galima viską supaprastinti ir rinktis pagal Lietuvos regionus, pavyzdžiui, pasirinkti Aukštaitijos regioną. Tuomet, kai jau žinomas regionas, reikės rinktis, kur norėsite jame plaukti. Aukštaitijoje galima rinktis plaukimus upėmis arba ežerais. Tiesa, rinktis maršrutus sunku, todėl galima laikytis tam tikrų paprastų patarimų.

Baidarės upėjeJeigu ieškote tinkamo plaukimo maršruto, tai galite apsilankyti internete ir peržiūrėti nuotraukas iš maršrutų, kurie siūlomi. Taip pat galima skaityti maršrutų aprašymus ir taip pasirinkti tinkamą. Geriausia būtų pasirinkus tinkamą regioną surasti tinkamus baidarių nuomotojus ir peržiūrėti ką jie siūlo. Tuomet, jei patys negalite nuspręsti, kur geriau plaukti, tai reikia su jais susisiekti, kad galėtumėte sužinoti, kuris maršrutas jums galėtų tikti. Pavyzdžiui, kai kurie maršrutai tinkami tiems, kurie plaukia pirmą kartą, o yra ir tokių, kurie tiks ekstremalių išbandymų mėgėjams. Galima rasti įvairių pasirinkimų, todėl visuomet pravartu sužinoti iš tų, kurie užsiima šiomis paslaugomis ir siūloma baidarių nuoma.

Renkantis kuria upe ar ežeru plaukti, reikės pagalvoti ir apie plaukimo trukmę. Vieni renkasi vienos dienos plaukimą po kurio vyksta namo arba pasilieka pailsėti kaimo turizmo sodyboje ar stovyklavietėje. Kiti renkasi dviejų, trijų ar net ilgesnės trukmės plaukimus. Kai pasirenkamas ilgesnis plaukimas, tai apie nakvynę bus būtina galvoti iš anksto, o jeigu tik vienos dienos plaukimas, tai galėsite rinktis ar norite dar praleisti laiką gamtoje, ar norite vykti namo.

Šiuo metu dauguma baidarių nuomotojų siūlo įvairius maršrutus, trukmę ir nakvynės vietas, todėl renkantis reikia rinktis ir tinkamus baidarių nuomos paslaugos teikėjus. Pagalvokite, kurie iš jų jums gali suteikti tinkamas paslaugas. Jeigu nežinote, ką rinktis, tai galite paieškoti internete atsiliepimų iš tų žmonių, kurie jau plaukė jus dominančiais maršrutais. Tai padės jums atsirinkti rekomenduojamus baidarių nuomotojus. Kai jau pasirinksite baidarių nuomotojus ir maršutą tai reikia pasirūpinti, ir rezervacija. Rezervuokite tinkamą plaukimo laiką ir ruoškitės smagiai išvykai į gamtą mėgaujantis plaukimu baidarėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.