Ką reikia žinoti apie mobiliojo telefono ekrano apsaugą?

Mobiliojo telefono stiklas apsaugantis nuo smūgių ir subraižymų yra labai svarbus, tačiau vis dar daugelis telefonų savininkų ignoruoja tokią galimybę. Tiesa, kai nutinka nelaimė ir telefonas iškrenta, ir skyla ekranas, tai tuomet ir pagalvojama, ką galima buvo padaryti. Jei dar nežinote, tai telefono ekrano keitimas yra brangus ir kartais net neapsimoka remontuoti ar keisti stiklo, o tiesiog reikia pirkti naują prietaisą. Tam, kad galėtumėte išvengti bereikalingų išlaidų, turite įsigyti apsauginį stiklą ar plėvelę.

Telefonų tvarkymasVienas iš pasirinkimo variantų – PET apsauginė plėvelė. Tai vienas iš pigiausių telefono ekrano apsaugos pasirinkimo būdų. Žinoma, pagrindinis privalumas – žema kaina. Taip pat kaip privalumą galima paminėti ir tokią jų savybę, kad jos labai plonos ir malonios lietimui. Vis dėl to, žema kaina šiuo atveju reiškia, kad prekė nėra itin gera. Taip yra dėl to, kad kaip apsauginė jos funkcija nėra tokia gera. Pranašesni yra apsauginiai stiklai. Galima tik paminėti, kad ši apsauginė plėvelė neatspari net tokiems paprastiems įbrėžimams kaip monetų, nagų ar raktų įbrėžimai. Jas reikia keisti dažnai, todėl pagalvokite ar perkant pigiau neišleisite daugiau, kai jas itin dažnai keisite?

Kitas galimas pasirinkimas – TPU plastiko apsauga. Jis atsparus įbrėžimams ir riebalams. Be to, tokia plėvelė labai elastinga ir dėl to smulkūs įbrėžimai praėjus tam tikram laikui paprasčiausiai užsitraukia. Tiesa, kaip trūkumą reikia paminėti didesnę kainą. Taip pat prie trūkumų reikia minėti ir tai, kad tokia plėvelė ganėtinai minkšta, o tai nėra itin malonu lietimui.

Dar vienas pasirinkimas – apsauginis telefono stiklas. Tai labai geras pasirinkimas, nes jis gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų. Apsauginį stiklą sudaro keli sluoksniai, o tai leidžia užtikrinti dar didesnį atsparumą. Kalbant apie kainą, tai galima pasakyti, kad galite rasti parduodamus apsauginius stiklus tiek brangiai, tiek ir pigiai. Kaip trūkumą galima paminėti tai, kad perkant pigų stiklą turėsite šiek tiek prastesnį šviesos ir vaizdo pralaidumą, o perkant brangų stiklą – trukumas bus didelė kaina. Vis dėl to, galima pasakyti, kad stiklas yra geras pasirinkimas.

Apsaugoti savo mobilųjį telefoną tikrai galite. Pasirinkite tinkamą stiklo apsaugą ir jūsų telefonas bus apsaugotas nuo smūgių. Juk daug paprasčiau užklijuoti nebrangią apsaugą, nei mokėti už stiklo keitimą, remontą ar pirkti naują telefoną. Nepamirškite nusipirkti tinkamą stiklą ir galėsite ramiai naudotis savo telefonu dar ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.