Kaip nesuklysti perkant skalbimo mašiną?

Skalbimo mašinų pasiūla gali nustebinti ir kartu sutrikdyti, nes tampa sudėtinga išsirinkti tinkamiausią. Renkantis, kuri skalbimo masina geriausia rasite daug patarimų, tačiau galima išskirti pačius svarbiausius, kurie padės apsispręsti. Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Mašina skalbimuiLabai svarbu pasirinkti tinkamą skalbimo mašinos durelių kryptį. Vieni renkasi pagal patogumą dėti skalbinius, kiti pagal vietą, kurioje stovės skalbyklė. Kartais tenka rinktis nedidelių išmatavimų ir statyti mažoje patalpoje, todėl patogiau, jei skalbimo mašina atsidaro per viršų. Vis dėl to, jei vietos yra pakankamai, tai geriausia rinktis tokią, kurios atidarymas iš priekio. Taip pat kalbant apie dydį, jei leidžia turima laisva vieta skirta skalbyklei, rinkitės standartinių išmatavimų. Žinoma, jei vieta maža, tai beliks rinktis kompaktišką nestandartinių išmatavimų.

Kaina neretai lemia pirkėjų apsisprendimą. Dabar parduotuvėse galime pamatyti tiek labai pigias skalbykles, tiek ir labai brangias. Kokios geriausios, sudėtinga atsakyti, nes reikia žinoti, kokie kriterijai jums svarbiausi ir ko tikitės iš skalbimo mašinos. Norintys rinktis gerai žinomo gamintojo skalbyklę, kuri turi labai daug funkcijų, turės sumokėti brangiai. Vis dėl to, daugumai pirkėjų svarbios tik pagrindinės programos, o ir mokėti už gamintojo vardą nebūtina, todėl galima rasti vidutinės kainos skalbimo mašinas. Pigiausių skalbimo mašinų geriau nesirinkti, nes jos dažnai greitai sugenda, o ir funkcijos ribotos. Žinoma, jei reikia skalbimo mašinos neturint pakankamai pinigų, tai rinkitės tai, ką galite, nes tai vis tiek geriau, nei skalbti rankomis, o, kai tokia kaina, tai galima kas pora metų pirkti po naują, nes dažniausiai pasibaigus garantiniam laikotarpiui atsiranda gedimai. Geriausia rasti geros kainos ir kokybės santykį. Tuomet sumokėjus vidutinę sumą galima įsigyti gerą skalbimo mašiną.

Dabar skalbimo masina gali ne tik skalbti, bet ir džiovinti. Tai taip vadinamos skalbyklės – džiovyklės (du viename). Specialistai sako, kad tai nėra geras pasirinkimas. Vandens sąnaudos tokiuose prietaisuose labai didelės, o ir džiovinimo kokybė nebus tokia, kaip džiovinant skalbinius atskiroje džiovyklėje. Pavyzdžiui, džiovyklėje džiovinamų rūbų pūkai ir dulkės surenkamos specialiame filtre, o skalbimo mašinoje to nebus. Tokios skalbimo mašinos greičiau gali sugesti.

Kaip matome yra tam tikrų niuansų, kuriuos reikia įvertinti prieš perkant. Svarbu suprasti, ko tikitės iš naujos skalbimo mašinos ir kokias funkcijas ji turi atlikti. Svarbu rinktis kokybišką skalbyklę, kad netektų greitai pasigailėti dėl sprendimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.