Kada yra reikalingas refinansavimas?

RefinansavimasPaskolos bei kreditai yra jau įprasta. Didžioji dalis žmonių turi bent vieną paskolą ir tame nėra nieko blogo. Visgi, paskolos neretai yra nepigios ir gyvenimo kokybė tampa nebe tokia kokybiška. Jei mokamos įmokos sudaro 30% – 40% gaunamų pajamų, tuomet tikrai reikėtų sunerimti. Mokant tokias įmokas gyvenimo kokybė tikrai gali būti ne pati geriausia. Tokiu atveju reikėtų kreiptis dėl refinansavimo. Refinansavimas gali ne tik sumažinti palūkanas, bet ir papildomai paskolinti. Visgi, skolintis turėtų tik tie, kurių įmokos nesudaro itin didelės dalies gaunamų pajamų. Atsižvelgti reikėtų į tai, jog paskolą reikia grąžinti ir kuo didesnės įmokos yra mokamos, tuo prastesnė tampa gyvenimo kokybė. Paskolos neturėtų apsunkinti gyvenimo, geriausia yra tada, kai mokos įmokos sudaro itin mažą dalį pajamų. Būtent tuomet mokėti paskolą bus lengva ir gyvenimo kokybė išlieka nepakitusi.

Kam yra teikiamas refinansavimas?

Refinansavimas gali būti reikalingas daugeliui, tačiau teikiamas ne kiekvienam. Deja, bet gauti refinansavimą nėra galima visiems. Refinansavimui yra keliami tam tikri reikalavimai, kuriuos yra būtina atitikti. Visų pirma, amžius. Norint, jog paskolos būtų refinansuotos reikia būti tam tikro amžiaus. Tai priklauso nuo banko, tačiau dažniausiai yra teikiamas refinansavimas asmenims, kurių amžius yra 21 – 72 metai. Svarbu ne tik amžius, bet ir gaunamos pajamos. Bedarbiams refinansavimas dažniausiai nėra teikiamas. Svarbu atsižvelgti į tai, jog Jūs tapsite nauju klientu, todėl bankui yra itin svarbu, jog būtumėte mokus. Būtent dėl to yra itin svarbu, jog Jūs ne tik turėtumėte pastovias pajamas, bet ir būtumėte mokus bei turėtumėte gerą kredito istoriją. Priešingu atveju greičiausiai neteks džiaugtis refinansavimu arba jis bus suteiktas ne pačiomis geriausiomis sąlygomis.

Ką daryti, jei refinansavimas nėra suteikiamas?

Refinansavimas yra itin geras variantas daugeliui, visgi, jis nėra pasiekiamas kiekvienam. Tie, kurie nori refinansavimo, tačiau nesulaukia pasiūlymo, gali nusiteikti, jog pakeisti banko sprendimą gali būti itin sunku. Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į tai kodėl nėra teikiamas refinansavimas. Gali būti, jog Jums trukdo gauti refinansavimą amžius, pajamos, kredito istorija. Atsižvelgus į tai, tuomet reikėtų ieškoti sprendimo. Jeigu refinansavimas nėra teikiamas dėl amžiaus, tuomet reikėtų ieškoti kito banko, kurio amžiaus reikalavimus atitiktumėte. Jei nėra teikiamas dėl pajamų, tuomet reikėtų paieškoti papildomo ar naujo darbo, kuris padidintų Jūsų gaunamas pajamas. Sunkiausia gali būti gauti refinansavimą tiems, kurie nėra mokūs arba turi blogą kredito istoriją, nes tokiu atveju nelabai yra ką pakeisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.