Kaip sužinoti mišką supirkimo kainą?

Miško supirkimas dabar yra labai siūloma paslauga, kuri gali sudominti miškų savininkus. Žinoma, juos domina ar verta parduoti mišką bei kokia yra miško kaina. Kiekvienas atvejis yra individualus ir reikia skirti laiko apmąstymams, kad sužinoti, kuris pasirinkimas tinkamas. Kas svarbu, jei svarstote apie miško pardavimą ir norite sužinoti miško supirkimo kainą?

MiškaiŠiuo metu miškų savininkai gali rasti labai daug pasiūlymų, kur siūloma jiems parduoti mišką. Vis dėl to prieš parduodant reikės sužinoti ar verta parduoti, ar ne. Kai kuriais atvejais tikrai neverta parduoti miško, kurį žmonės turi. Tai visi tie atvejai, kai savininkai rūpinasi mišku, leidžia jame laiką, miškas turi svarbią prasmę ir pan. Pagalvokite, ar turite laiko tinkamai ir kaip to reikalauja įstatymai, rūpintis savo nuosavybe. Atminkite, kad tik tinkamas rūpinimasis mišku yra labai svarbus ir jeigu to nedarote, tai reikia svarstyti apie miško pardavimą. Pavyzdžiui, jeigu dėl sveikatos problemų negalite tinkamai rūpintis mišku, kaip tai darėte visą laiką. Viską gerai apgalvokite, nes parduodant mišką reikės apsvarstyti dar du galimus pasirinkimus.

Jeigu nusprendėte parduoti mišką, tai reikia žinoti, kad galima parduoti tik medžius, kuriuos iškirs ir reikės atsodinti mišką arba galima parduoti visą žemę kartu su medžiais. Abu variantai įtakoja ir tai, kokia bus miško kaina. Be to, kai kaina priklauso ne tik nuo to ar yra perkamas visas miškas t.y. žemė ir medžiai, ar tik medžiai. Kaina priklauso ir nuo to, kur parduodamas miškas yra, kokio dydžio bei kokie medžiai jame auga. Norint sužinoti kainą, reikia pasirinkti kelis miško supirkėjus ir jiems pateikti reikiamus duomenis, kad paskaičiuotų kainą. Tik nepamirškite, kad kartais supirkėjai nurodo skirtingas kainas, nes vieni įskaičiuoja miško atsodinimo darbus, o kiti ne, todėl jeigu parduodate tik medžius išsikirtimui, tai prašykite, kad nurodytų ir sumas pinigų atitinkamai, kad galėtumėte palyginti.

Svarbu perspėti ir apie tai, kad reikia atsakingai rinktis tuos, kurie superka miškus. Galimi įvairūs apgavysčių atvejai, kai sudaromos netinkamos sutartys, nesumokami pinigai ar mokama sutarta suma pinigų, miškas iškertamas ne taip, kaip galima ir pan. Atminkite, kad daugeliu atveju viso to galima išvengti, jeigu tinkamai pasirenkamas miško supirkėjas, kuris atsakingai viską atlieka ir garantuoja, kad viskas vykdoma sąžiningai. Atminkite tai ir ieškokite tokių miško supirkėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.