Kaip internete parduoti rankdarbius

Jeigu norite internete sėkmingai prekiauti savos kūrybos produkcija, vien tik gero horoskopo sėkmei palaikyti nepakaks. Dar reikės ir gero interneto svetainės adreso, registruoto, tarkime, Domenai123.lt taip pat ir gero pavadinimo savo verslui. Interneto svetainę kurtis irgi reikės ne atsitiktine tvarka, o apgalvotai.

Nuo ko pradėti

Interneto sprendimaiIš tiesų, prekiauti internete rankdarbiais yra labai gera mintis. Mes esame įpratę, kad tokius dalykus įsigyti galime tik visokiose Kaziuko mugėse, mums nepatogiose vietose. O ten, kur iš tiesų labiausiai norėtumėte rasti sau daiktų, jų rasti beveik niekada nepavyksta. Tai yra, internete. Gal dėl to, kad rankų darbas asocijuojasi su visišku natūralumu, be jokios sintetikos, be jokios pramonės ir… be išvystytų elektroninių pardavimų. Tačiau jūs galite sukrėsti ir pakeisti šią situaciją tiesiog savo paprastu, bet protingu elgesiu. Kaip tai padaryti? Visų pirma, jums reikia tinkamo savo veiklos pavadinimo, kuris galbūt būtų ir jūsų domenas. Nustokite mąstyti kaip senoliai, rinkitės kažką stilingo ir iššaukiančio. Tik tada, kai jums pavyks atkreipti į save dėmesį, galėsite džiaugtis dėl savo gerbėjų ir jiems teisintis, kodėl taip keistai pasivadinote. Kol to nebūsite padarę, jums visai nereikės net aiškintis dėl pavadinimo tyro ir gero, nes niekas jo nepastebės. Tad nebijokite būti pastebėti. Galvodami domeną ir pavadinimą taip pat mąstykite ir apie visą aurą, kurią skleidžia jūsų rankdarbiai. Kokie jie? Provokuojantys ir stilingi? O gal be galo jaukūs? Gal tai geriausia dovana draugams? Pabandykite sau, lyg kokiai samdomai reklamos agentūrai, atsakyti į šiuos klausimus bei pasidaryti tiesiog kokią nors lentelę su visais tais atsakymais.

Kuriame svetainę

Svetainę kurkite kokioje nors profesionalioje vietoje, kuri yra rekomenduojama žinovų. Tai gali būti squearspace,weebly ar wix. Tačiau taip pat jums reikės ir patikimo domeno. Galite pirkti per tas svetaines, bet sumokėsite dvigubai daugiau nei per, pavyzdžiui Domenai123.lt ar kitą lietuvišką domenų svetainę. Perkant domeną per lietuvius, tereikėsluktelėti kelias valandas ar dienas, kol jūsų svetainės adresas bus prijungtas, tačiau kai taip bus padaryta – viskas eisis kaip iš pypkės.

Nepamirškite reklamos

Ir žinoma, reklama. Ko jau ko, bet jos jums tikrai prireiks. Todėl būtinai investuokite į ją – juk nenorite, kad viskas tiesiog pasibaigtų taip ir neprasidėję. Nepamirškite to, kad reklama jums yra beveik gyvybiškai svarbus dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.