Kaip nustatoma Kasko draudimo kaina?

Kasko paslaugaJeigu jau nutarėte, kad jus tikrai domina Kasko draudimas internetu, supratote jo privalumus, seks antras etapas: draudimo kainos skaičiavimas. Tik tada, kai susipažinsite su kainodara, drausitės. Taigi, ką vertėtų žinoti apie šios kainos nustatymą? Atsakymai – apačioje.

Jūsų automobilio modelis

Svarbus kriterijus, pagal kurį bus nustatinėjama jūsų KASKO draudimo suma – tai jūsų mašina. Brangiau kainuos drausti seną, labai prastos būklės mašiną, nes tuomet yra daugiau galimybių sugesti. Tačiau, jeigu mašina yra labai brangi, nauja, tai irgi atsieis brangiau, mat esant žalos atlyginimo atvejui, natūraliai tektų daugiau mokėti. Pavyzdžiui, jeigu važiuojant tarpmiestiniu keliu netikėtai atsirastų plikledis, keliai būtų nepabarstytumėte, jūs patektumėte į avarinę situaciją. Senos mašinos patirta žala kainuotų mažiau negu naujos, tad ir draudimo kaina atitinkamai skiriasi.

Vairavimo įgūdžiai

Visais avejais draudžiant transporto priemonę draudimu, svarbu ir, kas ją vairuoja. Vienoks draudimas būtinas nerizikingiems vairuotojams, t. y., turintiems ilgą ir sėkmingą vairavimo istoriją. Kitaip yra tiems, kuriems vairavimas yra visiškai naujas dalykas arba kurie turi daug KET prasižengimų. Taigi, skaičiuojant KASKO kainą neišvengiamai bus įtaka ir paties vairuotojo charakteristikos.

Draudimo specifika

Draudžiant KASKO draudimu galima rinktis įvairius skirtingus draudimo planus, pasirenkant, kokios rizikos yra įtraukiamos į galimus draudiminius įvykius. Ar pagalvotumėte, kad čia gali atsirasti ir gyvūnų draudimas? Tačiau, pavyzdžiui, „If“ KASKO draudimas leidžia rinktis ir papildomą gyvūnų draudimo opciją, kurios atveju esant autoįvykiui būtų padengiama iki 290 EUR kartu važiavusio gyvūno gydymo išlaidos. Žinoma, jeigu draudžiami gyvūnai, taip pat draudžiami gali būti ir ne gyvūnai, o bet kurie keleiviai.

Papildomai galima draustis ir įrangą iki 500 EUR vertės. Tai gali būti apsaugos lankai, taip pat žibintai, ratlankiai ir pan. Draudžiama ir būtina įranga: medicininės pagalbos vaistinėlė, gesintuvas ir pan. Žinoma, garso bei vaizdo įranga ir kiti dalykai.

Su KASKO draudimu dar galimas asmeninių daiktų draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas bei kelios papildomos pagalbos opcijos, o visa tai daro įtaką draudimo kainai.

Draudžiamoji suma

„If“ draudimas yra pristatęs kelis skirtingus draudimo sumos skaičiavimus, pagal kuriuos lengvai galima numatyti, kada draudimas kainuos mažiau, kada daugiau. Viskas priklauso nuo draudimo sumos. Apskritai, KASKO draudimas gali padengti daugiau žalos negu civilinės atsakomybės draudimas, tačiau kokiai sumai norisi drausti transporto priemonę, gali pasirinkti pats žmogus. Kuo mažesnei rizikos sumai draus, tuo mažesnė bus ir įmoka, ir atitinkamai atvirkščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.